Баварія - Вільярреал 3: 1 | Звіт про матч

Отримавши чотири серйозні пробоїни в попередніх боях, "Жовта субмарина" причалила в Мюнхені без особливої ​​надії на успіх. У спостерігачів сторонніх надії цієї не було зовсім - все-таки сила противника помножена на численні втрати в екіпажі іспанських "підводників" були дуже вагомим аргументом. Господарі ж були сповнені рішучості реабілітуватися перед домашньою публікою за невиразне поразку триденної давності від дортмундської "Боруссії".

Господарі ж були сповнені рішучості реабілітуватися перед домашньою публікою за невиразне поразку триденної давності від дортмундської Боруссії

Різницю в силі суперників, не дивлячись на дуже знайому жовту форму, господарі вловили відразу - все-таки дортмундці прагнули забити в чужі ворота. А ось Карлос Марчена на самому початку матчу з радістю віддав м'яч Тоні Кроосу - німець моментально відпасував на Рібері і француз переграв кіпера гостей. Секундоміра не відрахував і п'яти хвилин. "Баварія", пам'ятаючи про надуспішні домашніх перших таймах проти "Сіті і" Наполі ", справедливо кинулася розвивати успіх. Гості в ці хвилини слабо були схожі на команду Ліги Чемпіонів, а непризначений на 20-й хвилині пенальті в ворота Нойєра (м'яч влучив у руку Ламу) остаточно їх засмутив. Настільки, що після удару Тимощука в штангу ніхто не спромігся допомогти своєму воротареві, і м'яч, стукнувшись про Гомеса, влетів ворота - 2: 0. Мінімальний офсайд у Гомеса боковий арбітр чи то прогледів, то чи не вважав за офсайду зовсім.

Мінімальний офсайд у Гомеса боковий арбітр чи то прогледів, то чи не вважав за офсайду зовсім

Таким чином, гра до середини тайму була зроблена і єдине питання турнірного значення для "Баварії" вирішувалося тепер в Неаполі. У Мюнхені ж була тиша й гладь, і безтурботне обличчя Томаса Мюллера, розмовляв на лавці запасних з Оличем, це зайвий раз підтверджувало. Щоб хоч якось перервати цю господарську ідилію, гості до кінця тайму осміліли і завдали першого удару по воротах Нойєра. І щоб закріпити успіх, Марко Рубен відкрив сезон полювання на Тимощука і Боатенга - результатом стала жовта картка іспанцеві перед самою перервою.

І щоб закріпити успіх, Марко Рубен відкрив сезон полювання на Тимощука і Боатенга - результатом стала жовта картка іспанцеві перед самою перервою

Після короткочасного відпочинку "Баварія", на правах гостинного господаря, вирішила заохотити суперника - Тоні Кроос обрізався в центрі поля, давши сигнал до прориву Жоана Оріолі. Той стрімко промчав лівим краєм, накинув м'яч в штрафну і Де Гузман від душі вколотив шкіряного в дальній кут воріт безпорадного Нойєра. Дозволивши подати гостям парочку кутових, "Баварія", все ж, гру від своїх воріт відсунула.

Дозволивши подати гостям парочку кутових, Баварія, все ж, гру від своїх воріт відсунула

А на екваторі другого тайму знову відзначився Рібері і другий його гол став мало не повною копією першого. Тільки на цей раз обрізався Бруно Соріано. А так - той же Кроос знову знайшов передачею Франка, який обвів Дієго Лопеса і закотив м'яч у порожні ворота.

Після чергового гола, "Баварія, як здалося, геть втратила інтерес до гри і дозволила" Вільярреалу "перехопити ініціативу. Хайнкес постарався пожвавити гру виходом Мюллера і Оліча, але особливо не досяг успіху. Але й нагальної потреби в цьому вже не було - гра була зроблена . Правда, до кінця матчу команди все ж створили по кілька небезпечних моментів, але обидва голкіпери впоралися із загрозою і рахунок на табло залишився незмінним.

Ось так буденно і, в общем-то, невимушено "Баварія" виконала "обов'язкову програму". "Вільярреал" ж остаточно оформив свій виліт з єврокубків, але іспанці ще можуть вплинути на іотоговие розклади групи - в останньому турі їм приймати "Наполі". Який, до речі, в цей же самий час здолав вдома "Ман Сіті", що дозволило мюнхенцям за тур до кінця забезпечити собі перше місце в групі без всяких "якщо". Тепер виїзд в Манчестер ності для команди виключно формальний характер, але, тим не менш, навряд чи в цій грі буде розумним грати абияк.

Баварія - Вільярреал 3: 1

Голи: 1: 0 - Рібері (3), 2: 0 - Гомес (24), 2: 1 - Де Гузман (50), 3: 1 - Рібері (67).

Б: 1.Нойер - 13.Рафінья 5.Ван Бюйтен 17.Дж.Боатенг 21.Лам - 27.Алаба 44.Тімощук - 7.Рібері (23.Праньіч, 81) 10.Роббен (11.Оліч, 76) 39 .Кроос - 33.Гомес (25.Мюллер, 72)

В: 1.Лопес - 14.Маріо 4.Мусаккіо 5.Марчена 3.Оріоль - 6.Анхель (19.Сенна, 69) 8.Де Гузман (18.Мубарак, 61) 11.Е.Перес 20.Борха Валеро ( 41.Барросо, 78) 21.Бруно Соріано - 9.Рубен

Суддя: Маркус Стромбергсон (Швеція)