Белагропромбанк запрошує на баскетбол: сьогодні Білорусь грає з Францією

Белагропромбанк як офіційний партнер Білоруської федерації баскетболу запрошує любителів спорту на заключний матч першого етапу чемпіонату світу з баскетболу серед дівчат до 17 років. Сьогодні в Палаці спорту зіграють команди Білорусі та Франції. Початок - о 20.30.

30

З головним призом чемпіонату світу з баскетболу серед дівчат до 17 років можна сфотографуватися у фойє Палацу спорту

За підсумками перших двох турів француженки здобули дві перемоги і лідирують в групі А, в якій грають ще й команди Білорусі, Японії та Колумбії. Наша команда за набраними очками ділить друге-третє місце з японками. У цих дружин по одній перемозі в двох матчах.

Збірна Білорусі виконує штрафний кидок у грі з Колумбією

Світова першість, яке проводиться в Палаці спорту і в Фалькон-клубі, було урочисто відкрито в суботу перед матчем збірних Білорусі та Колумбії.

Белагропромбанк в день відкриття турніру організував у фойє Палацу спорту ігрову зону, де всі бажаючі могли виграти м'яку іграшку Агріка, набравши 150 очок за підсумками 5 кидків.

І часто азарт, з яким діти та підлітки намагалися вразити кільце в ігровій зоні, не поступалися дійства, що проходить на арені.

В результаті всі призи від Білагропромбанку були розіграні, задоволеними залишилися всі гості свята. Крім того, м'які іграшки АГРІКА розігруються в перервах матчів за участю збірної Білорусі.

Гарному настрою вболівальників посприяла наша збірна, обігравши колумбіек поки в самому драматичному матчі першості з рахунком 79:75.

Початок зустрічі залишився за латиноамериканці, які відірвалися в рахунку на 25 очок, однак наші спортсменки планомірно скорочували відрив, наздогнавши суперниць ближче до кінця третьої чверті. У четвертій чверті білоруски, здавалося б, впевнено доводили матч до перемоги, ведучи за півхвилини до кінця основного часу з різницею в 6 очок. Але латиноамериканки зуміли відігратися, реалізувавши вирішальний триочковий кидок за 2 секунди до фінальної сирени. Гра перейшла в овертайм, в якому сильнішими виявилися господарки турніру при найпотужнішою підтримки уболівальників.

Гра проти збірної Японії, що відбулася 22 липня, білорускам не вдалася - поразка з рахунком 52: 104.

Сьогоднішня гра визначить підсумкове місце збірної Білорусі в своїй групі, після чого настане стадія плей-офф, куди потрапляють всі 16 учасниць турніру. Матчі 1/8 фіналу пройдуть 25 липня. Більш детальну інформацію про чемпіонат світу з баскетболу серед дівчат до 17 років, включаючи розклад подальших матчів, можна знайти на сайті Білоруської федерації баскетболу.