Бельгія - Англія: рахунок і огляд матчу ЧС 2018

Бельгія і Англія зіграли в матчі за третє місце чемпіонату світу 2018. Рахунок і звіт про матч читайте на Футбол24.

матч Бельгія - Англія почався о 17:00 за київським часом. Бельгія перемогла з рахунком 2: 0 завдяки голам Меньє і Азара

Бельгія - Англія - ​​відео голу

Команда Роберто Мартінеса, яка мріяла зіграти в фіналі чемпіонату світу і вважалася одним з головних фаворитів турніру, відкрила рахунок вже на 4-й хвилині. Де Брюйне знайшов на лівому фланзі атаки вільного Шадлі, а той виконав класну передачу вздовж воротарського, звідки Меньє вколотив сферу в сітку, випередивши захисника.

Бельгія - Англія: онлайн-трансляція матчу за 3-е місце ЧС-2018

Після забитого м'яча Бельгія продовжувала цікаво комбінувати, тоді як у команди Саутгейта зовсім не клеїлася наступальна гра. "Три леви" збилися на банальні навіси і простріли, які не несли ніякої загрози воротам Куртуа. А ось "червоні дияволи" знову боляче "вкололи" англійців на 12-й хвилині, коли Пікфорд ногою відбив удар Де Брюйне з близької відстані.

Англія організувала свій перший небезпечний момент лише на 23-й хвилині. Дайер знайшов у штрафному бельгійців Кейна, а форвард Тоттенхема, пробиваючи в падінні метрів з 16-ти, лише трохи не влучив у ворота.

Дайер знайшов у штрафному бельгійців Кейна, а форвард Тоттенхема, пробиваючи в падінні метрів з 16-ти, лише трохи не влучив у ворота

Підопічні Мартінеса, які більш натхненно проводили перший тайм, знову серйозно загрожували володінням Пікфорда на 35-й хвилині. Алдервейрелд потужно вистрілив з-за меж штрафного, а м'яч просвистів над поперечиною. А в кінці першого тайму Бельгії тяжіла провести вимушену заміну, коли травмованого Шадлі замінив Вермален.

Після перерви Саутгейт вирішив освіжити гру своєї команди, випустивши на поле дует форвардів МЮ - Решфорда і Лінгард. Англія відразу додала в атаці, але саме бельгійці могли забивати другий раз. На 56-й хвилині Де Брюйне блискучою передачею виводив Лукаку на побачення з Пікфорд, але форвард МЮ дивом не зумів приборкати сферу.

Англія дуже класно відповіла Бельгії на 70-й хвилині, коли від неминучого гола команду Мартінеса врятував Тобі Алдервейрелд. Дайер, вискочивши один на один з Куртуа, технічно перекинув голкіпера, проте захисник Тоттенхема в підкаті вибив сферу з лінії воріт. Потім же Макгуайр небезпечно пробивав головою, але м'яч знову розминувся з воротами.

Потім же Макгуайр небезпечно пробивав головою, але м'яч знову розминувся з воротами

А ось на 80-й хвилині збірна Бельгії відповіла на атаки британців неймовірною комбінацією, яка могла б стати найкращою на ЧС-2018, якби Меньє зумів переграти Пікфорда ударом зльоту. Підопічні Мартінеса організували супершвидкий контрвипад з двома передачами п'ятою і просто розірвали оборону Англії. Як виявилося згодом, Пікфорд лише ненадовго відстрочив взяття воріт своєї команди.

Бельгія розкішно використовувала вільні зони і забила вдруге. Де Брюйне вивів Азара на побачення з Пікфорд, а лідер Челсі потужно пробив у ближній кут. Після цього Англія вже не зуміла піднятися.

Золоте бельгійське покоління в підсумку виграє бронзу чемпіонату світу 2018, хоча з такою грою цілком могло розраховувати на набагато більшу.

Бельгія заслуговувала більшого на ЧС-2018

Команда Роберто Мартінеса стала справжньою окрасою турніру завдяки красивому, романтичного футболу. Бельгійці вже домоглися кращого результату на чемпіонатах світу в своїй історії, проте зараз, мабуть, багатьох не покидає відчуття, що "червоні дияволи" заслуговували більшого. По крайней мере, на фінал. Бельгія в матчі проти Англії знову продемонструвала неймовірний потенціал і талант нинішнього покоління, золотого покоління, без сумніву. Неймовірні комбінації, швидкі контратаки, за якими не можна спостерігати без задоволення, голи ... Підопічні Мартінеса дійсно грають в футбол. Саме такого спектаклю нам, можливо, і не вистачить в фіналі на Лужниках.

Типова Англія, без родзинки і нових ідей, виявилася приреченою вже на старті поєдинку. При всій повазі до підопічних Саутгейта, шансів на підсумковий успіх у них практично не було. Так, у другому таймі "три леви" видали досить непоганий відрізок, коли ледь не забив Дайер, однак Бельгія вистраждала натиск, а потім відповіла смертельним ударом.

Де Брюйне, Азар, Лукаку, Куртуа і компанія будуть мати ще один шанс. Вони - до сих пір молоді. У Катарі золоте бельгійське покоління знову буде боротися за титул. Бельгійці точно повернуться ще сильніше, проект Мартінеса приречений на успіх.

Магічний Де Брюйне

Чим думав Жозе Моурінью, коли свого часу забракував такого плеймейкера? Де Брюйне видав майже ідеальний матч проти Англії. Бачення поля, кинджальні передачі, швидкість прийняття рішень - у цього гравця, схоже, немає слабких сторін. Звичайно, Кевін забиває не так багато, але його вплив на гру Бельгії і Манчестер Сіті важко не переоцінити. Де Брюйне зовсім не потрібно обігравати суперників, щоб створювати більшість. 27-річний хавбек тероризував оборону Англії геніальними передачами. Кевін організував першу гольову атаку своєчасною передачею на Шадлі, потім віддав справжню "цукерочку" на Лукаку, який запоров все на світі, а в кінці матчу вивів Азара на побачення з Пікфорд. Загалом, Де Брюйне зробив аж 6 ключових передач. Геній!

Геній

Мовчання Лукаку і Кейна на користь британця

Кращі снайпери ЧС-2018 відверто провалили поєдинок. Лукаку псував подарунки від Де Брюйне, а Кейну якраз і не вистачало такого партнера, як Кевін. Харрі знову відчував себе дуже самотньо в атаці збірної Англії і запам'ятався лише одним класним ударом. Однак, на щастя для Кейна, Лукаку також не забив, тому саме форвард Тоттенхема, мабуть, отримає "Золоту бутсу" чемпіонату світу. На рахунку англійця залишилося 6 голів, тоді як бельгієць з такими класними партнерами відзначився 4 рази. Цікаво, що обидва провели 9 голів на двох в ворота Панами і Тунісу. Грізманн і Мбаппе, які мають на своєму рахунку по 3 м'ячі, навряд чи наздоженуть Кейна за підсумками фіналу.

Цікаві факти

- Четверте місце на Мундіалі - кращий результат Англії за 28 років.

- Бельгія досягла найкращого результату на Мундіалі в історії.

- Меньє допоміг Бельгії повторити цікавий рекорд, ставши 10-м гравцем "червоних дияволів" , Який забивав на ЧС-2018.