Білоруський біатлоніст Віктор Кривко став 19-м у спринті на першому етапі Кубка IBU

Перша гонка нового біатлонного сезону пройшла в шведському Ідре в рамках стартового етапу Кубка IBU. Переможцем чоловічого спринту став росіянин Антон Бабіков.

Віктор Кривко Віктор Кривко. фото: biathlon.by

Уродженець Уфи не допустив жодного промаху і подолав дистанцію в 10 км за 26 хвилин 0,1 секунди. Другим став француз Арістід Бегу, який також був бездоганний на вогневих рубежах і програв Бабікова 17,4 секунди. Замкнув трійку призерів німець Лукас Фрацшер, який промахнувся по разу на стійці і лежанні, поступившись переможцю 22,7 секунди.

Кращим з білорусів став Віктор Кривко (1 + 1), що показав 19-й результат (+1.27,8). Інший представник збірної Білорусі Дмитро Лазовський (0 + 3) став 26-м (+1.50,9).

Відзначимо, що перший етап Кубка світу з біатлону стартує в словенській Поклюці в неділю, 2 грудня. У цей день пройдуть дві гонки: сингл-мікст і змішана естафета.