«Битва гігантів»: підсумки зустрічі «Баварія» - «Реал»

Матч завершився черговою перемогою гостей. «Реал» вшосте поспіль обіграв «Баварію», а Кріштіану Роналду не забив в Лізі чемпіонів вперше за 350 днів Матч завершився черговою перемогою гостей

Гравець «Реала» Кріштіану Роналду і футболісти «Баварії». Фото: Panoramic / Zuma / TASS

У ніч на 26 квітня мюнхенська «Баварія» поступилася на своєму стадіоні чинному володарю трофея з рахунком 1: 2. «Реал» став першим, хто здобув 150 перемог в Лізі чемпіонів.

Це не єдине досягнення «королівського клубу». Мадрид повторив рекорд «Барселони» за кількістю перемог в єврокубках - 306. Ще одна вікторія, і він вийде на «чисте» перше місце. Для порівняння: у одного з найкращих росіян московського «Спартака» 112 перемог.

А почалося все з пропущеного м'яча - на 28-й хвилині відзначився півзахисник «Баварії» Джошуа Кіммі. На жаль, господарі ще на початку матчу через травму втратили Арьєна Роббена, а через півгодини ще і Боатенга. З Роналду німці впоралися, тим більше що Зідан не випустив в основі Бензема, а поодинці Кріштіану явно було складніше з досвідченими опікунами.

Але під завісу першого тайму класним ударом з літа бразильський захисник гостей Марсело зрівнює рахунок. Хто знає, пішов би він в атаку, якби реактивний Роббен залишався на полі і на його фланзі. Після перерви Васкес і Марко Асенсио спіймали німців на поперечної передачі, втекли у відрив - в результаті 75-мільйонний півзахисник «Реала» і збірної Іспанії Асенсио вивів «вершкових» вперед. Після чого «королівський клуб» акуратно перебудувався на сувору гру в обороні, наскільки це формулювання взагалі застосовна до суперклубу, і не дав чемпіону Німеччини жодного реального шансу.

Сутичка «тиранозаврів світового футболу» завершилася без зміни рахунку - 1: 2. Точно так же «Баварія» програла «Реалу» рік тому, а після в поєдинку у відповідь з тим же результатом - 2: 1 - перемогла в Мадриді. Але в додатковий час більше пощастило чинному володарю трофея.

Відповідні півфінали Ліги чемпіонів пройдуть на наступному тижні. 1 травня в Мадриді зіграють «Реал» і «Баварія», а 2-го числа в Римі - «Рома» та «Ліверпуль». Фінальний матч відбудеться 26 травня на стадіоні «Олімпійський» в Києві.

Що стосується Росії, яка вже завершила боротьбу в єврокубках, цей сезон став найуспішнішим за всю історію вітчизняного футболу, навіть з урахуванням радянського періоду. Підсумковий рейтинг країни склав 12,6 бала - це абсолютний рекорд. Уже восени Росія отримає відразу три квоти в Лізі чемпіонів.