Бразилія - ​​Мексика 2: 0 огляд матчу ЧС-2018 і відео голів 2 липня 2018, гол Неймара

1. Неймар вивів Бразилію вперед на старті другого тайму, Роберто Фірміно подвоїв перевагу "пентакампеонів"...
  2. Бразилія - ​​Мексика 2: 0 відео огляд матчу
  3. Орфографічна помилка в тексті:

2 липня 2018, 19:29 Переглядів:

Неймар вивів Бразилію вперед на старті другого тайму, Роберто Фірміно подвоїв перевагу "пентакампеонів" в кінцівці зустрічі

2 липня 2018, 19:29 Переглядів:   Неймар вивів Бразилію вперед на старті другого тайму, Роберто Фірміно подвоїв перевагу пентакампеонів в кінцівці зустрічі   Неймар відкрив рахунок в матчі на старті другого тайму

Неймар відкрив рахунок в матчі на старті другого тайму. Фото AFP.

Збірна Бразилії і липня провели матч 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу проти команди Мексики і перемогла з рахунком 2: 0. Тепер бразильці в чвертьфіналі зіграють в Казані з Бельгією або Японією, які проведуть свій поєдинок пізніше. Ми провели текстову онлайн-трансляцію матчу Бразилія - Мексика з фото та коментарями головних моментів гри.

У першому таймі голів забито не було. Неймар відкрив рахунок на старті другого тайму: Вілліан пробіг по лівому флангу і прострілив уздовж лінії воріт, Габріел Жезус пролетів повз м'яч, але далі Неймар в падінні підставив ногу - 1: 0.

За кілька хвилин до закінчення матчу бразильці подвоїли перевагу. Неймар пройшов по лівому флангу, увірвався в штрафну і намагався прокинути повз воротаря, але в підсумку вийшла гольова передача на Роберто Фірміно, який вколотив м'яч у порожні ворота - 2: 0!

Перемога 2: 0 вивела збірну Бразилії в чвертьфінал чемпіонату світу-2018.

Бразилія - ​​Мексика 2: 0 відео огляд матчу

Раніше ми писали, що картинна падіння Неймара в матчі Бразилія - Сербія на чемпіонаті світу стало інтернет-мемом. Вболівальники придумують смішні варіанти роликів з перекочування зірки збірної Бразилії.

Нагадаємо, що в останньому турі групового етапу в матчі Англія - ​​Бельгія трапився найсмішніший момент на чемпіонаті світу : Бельгієць Батшуайі потрапив в штангу і м'яч відлетів йому в голову.

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць - до 15 липня. Повний розклад і результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Бразилія - ​​Мексика 2: 0 огляд матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу". інші Новини дивіться в блоці "Останні новини"