BSNews :: Вірменія - Росія 0: 0. У відбірковому матчі до Євро-2012 збірні країн розійшлися миром (ФОТО + ВІДЕО)

26 березня відбулися чергові зустрічі збірних команд Європи в рамках відбіркового етапу до Євро-2012 26 березня відбулися чергові зустрічі збірних команд Європи в рамках відбіркового етапу до Євро-2012. Вірмени приймали вдома збірну Росії. Команди так і не змогли забити гол у ворота один одного в досить цікавому і нервовому матчі.

Поєдинок цей, як і очікувалося, вийшов принциповим. Але це припустити можна було без особливих зусиль. А ось те, що гості в цій зустрічі виступлять так слабо, стало досить великою несподіванкою.

Перші двадцять п'ять хвилин зустрічі залишилися однозначно за вірменської командою, яка під звуки стадіону, забитого до відмови, і насправді допомагав своїй команді протягом усіх дев'яноста хвилин зустрічі, завзято бігла вперед, і також завзято кидалася відбирати м'яч в середині поля, як тільки він переходив до команди гостей.

Фото з сайту panarmenian.net, автор: Vahan Stepanyan

В результаті в першій половині першого тайму росіян видно не було, так як м'яч у цієї команди не тримався в принципі, і до того ж суперник на куражі показував досить непогану гру.

Але після цього команда Діка Адвоката все ж прокинулася, і з двадцять п'ятого по тридцяту хвилини подала п'ять кутових біля воріт Березовського, продовживши свій тиск, хоч і з меншою силою, до кінця першого тайму.

Однак, так чи інакше, особливо небезпечних моментів не виникало. І хоч перший тайм заінтригував, подарувавши дві абсолютно різні половинки з домінантою різних команд в них, все ж шансів забити у граючих команд було небагато.

Фото з сайту panarmenian.net, автор: Tigran Mehrabyan

Після перерви гра тривала в тому ж ключі, в якому вона і завершилася - росіяни тримали м'яч, намагалися щось створювати, але конструктиву, ідеї в атаці гостьової команди явно не вистачало. І в результаті друга половина гри пройшла в приблизно рівній боротьбі, в якій найкращий шанс забити був, напевно, все ж у господарів поля.

Вірмени покатали м'яч по воротарському майданчику суперника, але на удар Мовсісян вивели не дуже зручно. І в результаті футболіст господарів з кута воротарського пробив повз ворота. По суті справи, відповіддю росіян на цей гольовий епізод можна вважати обвідний удар Аршавіна метрів з тринадцяти в дальній кут, який виявився на практиці трохи неточним.

До речі, капітан російської збірної цю гру відверто провалив. Мало того, що він не був сильний в творенні, так він ще й записав у свій пасив відразу кілька «обрізок», які могли б закінчитися голами.

Завершувався ж цей матч без особливого бажання тих і інших атакувати. Мабуть, нічия влаштувала в цьому поєдинку всіх, причому невідомо - кого ж більше. В результаті вже сьогодні Ірландія і Словаччина зможуть наздогнати за очками команду Діка Адвоката в разі своїх перемог над командами Македонії та Андорри відповідно.

В результаті вже сьогодні Ірландія і Словаччина зможуть наздогнати за очками команду Діка Адвоката в разі своїх перемог над командами Македонії та Андорри відповідно

Вірменія - Росія - 0: 0

Вірменія: Березовський, Мкоян, Арзуманян, Овсепян, Айрапетян (Артак Едігарян, 68), Малакян (Манучарян, 48), Мкртчян, Мхітарян, Мовсісян, Казарян, Піцеллі (Артук Едігарян, 56)

Росія: Акінфєєв, Шишкін, Ігнашевич, В. Березуцький, Жирков, Зирянов, Широков, Дзагоєв, Денисов, Аршавін (Білялетдінов, 90), Кержаков (Погребняк, 78)

Попередження: Айрапетян, Манучарян