Челсі - Барселона, Баварія - Бешикташ: результати, голи

У вівторок, 20 лютого, відбулося 2 матчі в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Як зіграли пари Челсі / Барселона і Баварія / Бешикташ.

Челсі прийняв Барселону на рідному полі. Після першого тайму команди розійшлися мирно - 0: 0. Першими забити у ворота суперника вдалося господарям, на 62 хвилині відзначився Вілліан. Тринадцять хвилин знадобилося Ліонелю Месії, щоб зрівняти рахунок - 1: 1, нічия в матчі Челсі-Барселона.

Баварія вдома розгромила Бешикташ. Турецький клуб стартував з прямого видалення, поле на 16 хвилині покинув Домагой Віда за грубий підкат. В кінці першого тайму рахунок відкрив Томас Мюллер. Після перерви до першого м'яча в арсеналі Баварії додалося ще 4: дублі оформили Мюллер і Левандовсскі, також забив Кінгслі Коман.

З рахунком 5: 0 Баварія стає однозначним фаворитом на вихід у чвертьфінал.

Матчі у відповідь заплановані на 14 березня.