Home » Спорт , Футбол »Челсі став переможцем Ліги Чемпіонів, перемігши Баварія: результати матчу (відео)

У фінальному футбольному матчі Ліги Чемпіонів Челсі - Баварія, який відбувся 19 травня в Мюнхені перемогу здобула команда "Челсі".

У фінальному футбольному матчі Ліги Чемпіонів Челсі - Баварія, який відбувся 19 травня в Мюнхені перемогу здобула команда Челсі Основний час зустрічі двох команд закінчився внічию, з рахунком 1: 1. Перший гол був забитий мюнхенської командою, а саме Т. Мюллер. Але під кінець другого тайму гравець "Челсі" Д. Дрогба забив гол з точної передачі Х. Мати.
На самому початку 1-го овертайму "Баварія" заробила пенальті після удару Дрогба по ногах Ф.Рібері в своїй штрафній. Пенальті виконав Ар'єн Роббен, який своїм прострілом так і не зміг переграти Петра Чеха.

Тому виявляти найсильнішого довелося в післяматчевих пенальті, за результатами яких сильнішою виявилася все-таки команда "Челсі" (3: 4).

previous post: Євробачення 2012: в Баку відбулося відкриття 57-го міжнародного конкурсу (відео)
next post: 22 мая 2012 - весняний День вшанування Св. Миколая Чудотворця