Чемпіонат світу з хокею - 2018: результати останніх матчів - Росія - Словаччина та інших, розклад ігор ЧС - коли матч Росія - Швеція і турнірна таблиця за підсумками груп

Чемпіонат світу з хокею - 2018 у Данії виводить на фінішну пряму груповий етап. Останній ігровий день в групах підведе підсумки: які збірні поїдуть додому, а які продовжать гру, в яку не грає боягуз.

Результати останніх матчів ЧС-2018 в Данії - зміна полюсів

14 травня збірна Росії нищівно здолала збірну Словаччини. Підсумок зустрічі - 4: 0. Росіяни спіймали кураж, взявши повний реванш за скоєне словаками на Олімпіаді в Кореї. У цьому матчі кращим гравцем був визнаний голкіпер збірної Росії Ігор Шестеркін, який ще не випробував гарячий датський лід на поточному ЧС. Це рішення було мудрим, дало відпочинок Кошечкин, і, як видно, воздалося в чотириразовому розмірі.

Це рішення було мудрим, дало відпочинок Кошечкин, і, як видно, воздалося в чотириразовому розмірі

Перемога все ж далася не без прикрих помилок. Нехай покарання у вигляді відповідних голів за них не було, але з більш серйозним суперником це може бути вже фатально. Саме такої думки дотримується Павло Дацюк:

«Перший період був хороший. У другому і третьому почали помилятися, допускати контратаки. Малюнок гри був уже інший »- цитує «Чемпіонат» коментар форварда після гри.

Словаки металися, кілька разів брали тайм-аут і знімали воротаря. Марно. Чотири голи оформили Максим Мамин, Микита Гусєв, Максим Шалунов і Ілля Міхєєв.

Огляд матчу і кращих його моментів вже підготували в IIHF :

ICYMI: @Russiahockey 'S two first period goals were enough to carry them to a win over Slovakia today in #Copenhagen .

Check out how it all went down pic.twitter.com/xKvCQuMYD5

- IIHF (@IIHFHockey) 14 травня 2018 р

В цей же день в Копенгагені збірна Чехії обіграла збірну Австрії з рахунком 4: 3, примудрившись пропустити 3 голи. Далі в Хернінгу в матчі Південна Корея - Норвегія повели скандинава - 0: 4. Після цього там же збірна Канади з великими труднощами здолала Латвію, довівши справу до овертайму - 2: 1. Як би дивно це не звучало, але такого від Канади не очікував ніхто. Може, справа в тому, що тренер латвійців - Боб Хартлі, є канадцем?

• 21.15 мск. - Росія - Швеція (група A);
  • 21.15 мск. - Латвія - Данія (група B).

15 травня Росія посперечається зі Швецією за перше місце в групі A. Зараз шведи лідирують на 1 очко. Також стало відомо, що на майбутній матч воротарем вийде Василь Кошечкин, а не Ігор Шестеркін.

Читати також: Повний прогноз на матч ЧС-2018 Росія - Швеція >>>

Ігри плей-офф і чвертьфінал почнуться з 17 травня. Одне ясно вже зараз: збірна Росії виходить в плей-офф, а це значить, що такі ігри за участю «червоної машини» пройдуть в Копенгагені - там же, де і зараз, на «Роял Арені».

Турнірна таблиця за підсумками зіграних матчів групового етапу ЧС-2018 з хокею говорить про перестановки. Як видно, збірна Канади втрачає лідерські позиції, здавши їх збірним Фінляндії та США, а Росія все так же конкурує зі шведами:

Як видно, збірна Канади втрачає лідерські позиції, здавши їх збірним Фінляндії та США, а Росія все так же конкурує зі шведами:

Може, справа в тому, що тренер латвійців - Боб Хартлі, є канадцем?