Чоловіча збірна Росії з баскетболу програла Іспанії в півфіналі Олімпіади

Збірна Росії в півфіналі турніру з баскетболу на Олімпіаді в Лондоні зустрічалася з командою Іспанії і поступилася з рахунком 59:67. Збірна Росії в півфіналі турніру з баскетболу на Олімпіаді в Лондоні зустрічалася з командою Іспанії і поступилася з рахунком 59:67

ПБК ЦСКА ЗБІРНА

Суперники обережно почали зустріч, набравши в першій чверті всього 21 очок на двох. У другій десятихвилинці підопічні Девіда Блатта додали і на велику перерву пішли, ведучи 11 очок. У третьому ігровому відрізку іспанці ліквідували відставання, а в заключній чверті зробили ривок і забезпечили підсумкову перемогу. Найрезультативнішим баскетболістом матчу став По Газоль, який набрав 16 очок.

Таким чином, іспанці вийшли в фінал, де зустрінуться з переможцями матчу США - Аргентина, а Росії чекає матч за бронзові нагороди з переможеними в цьому протистоянні.