Чоловіча збірна України з гандболу з перемоги стартувала на турнірі в Італії

цею материал Доступний по-русски

Іван Фучеджі вдало дебютував на посаді головного тренера.

Іван Фучеджі вдало дебютував на посаді головного тренера

Захар Денисов впевнено провів матч проти збірної Латвії / figh.it

Для Івана Фучеджі це був перший матч після призначення головним тренером української національної команди, повідомляє Xsport .

На початку матчу збірна України повела 2: 0, а потім домоглася переваги в три голи. Латвійці відповіли серією вдалих атак і вирвалися вперед 10: 8, але завершився перший тайм все ж на користь команди Фучеджі 14:13. Після перерви збірна України зуміла збільшити відрив (25:19, 28:20) і довела матч до впевненої перемоги - 29:22.

Обидві збірні приїхали на турнір без ряду провідних виконавців. У складі українців не було Чуприни, Онуфрієнко, Жука. Латвія грала без Кріштопанса, Юрджса.

Міжнародний турнір за участю 4 національних збірних проходить з 7 по 9 червня в італійських містах Кьети і Чітта-Сант-Анджело.