ЦСКА - Спартак 1-2. - LIFE IS A CONTACT SPORT!

Вперше в цьому сезоні вирішив піти на футбол. Взяв з собою улюблену і пішли дивитися на найпринциповіше в новітній російській історії дербі - Спартак-ЦСКА. Рішення піти на матч вийшло досить спонтанним - подзвонив друг і запропонував піти, зваживши всі за і проти, я вирішив, що на такий Спартак, з такою самовіддачею гравців, з Карпіним, Родіоновим, Ледяхова і Романцевим, я піти готовий, і не прогадав.

Денис, я і моя Леночка

Це не перше моє дербі, коли я тільки починав боліти за Спартак, ЦСКА програвав набагато частіше, ніж в останні роки. Торішня перемога до цього матчу здавалася якоюсь випадковою, емоційної, що називається - "не по грі". Напруження матчу так само надав вчинок "уболівальників" ЦСКА - які за добу до гри спалили банер спартаківців (який до речі героїчно був відновлений в ніч перед матчем).
З очікуванням того, що Спартак повинен поставити на місце цю команду, з такими "болельщікаім", йшов на футбол. По дорозі все було як завжди - купа Кардона міліції, обшуки, крікчалкі уболівальників, в результаті прийшли на трибуну і сіли в компанії великих товаришів в оригінальних футболках "Ось твій хвіст коня!" (Сценка з мультика "Вінні-пух і всі всі всі").
Початок матчу ознаменувався появою на Спартакойвской трибуні того самого - спаленого банера, який вночі героїчно був відновлений. Сцена з Сікстинської капели про створення Богом Апполона і словами "Доторкнутися до шедевру дано лише обраним" і "Шедеври не горять" на тлі абсолютно не виразного "Warriors" на трибуні ЦСКА (причому останні 2 літери як завжди виявилися змазаними), Спартаківський перформанс виглядав по справжньому велично і набагато більш оригінальним і продуманим, власне як і завжди.

Сцена з Сікстинської капели про створення Богом Апполона і словами Доторкнутися до шедевру дано лише обраним і Шедеври не горять на тлі абсолютно не виразного Warriors на трибуні ЦСКА (причому останні 2 літери як завжди виявилися змазаними), Спартаківський перформанс виглядав по справжньому велично і набагато більш оригінальним і продуманим, власне як і завжди

Спартаковскаяя трибуна Трибуна ЦСКА (останні букви R і S змащені)

Отже гра почалася, Спартак відразу провів кілька хороших атак, навіть був близький до пенальті, але суддя точку не дав. І тут в невиразною атаці, удар по відскочив м'ячу, зикрив очі, завдав Шемберас (якого ще в першому таймі потрібно було гнати з поля за його постійне хамство) і потрапив в кут ... 0-1 було абсолютно не логічно і здавалося, що дивишся страшний сон. Але команда не розгубилася і продовжувала грати в свій футбол, який все більше і більше стає схожий на споконвічно Спартаківський - комбінації, гра в 1-2 торкання, швидкість і розум, особливо варто відзначити Алекса, який по справжньому став лідером і тому частіше за всіх отримував по ногах (причому суддя особливо не прагнув припиняти постійні стусани, наступання на п'яти і підкати ззаду), Володя Бистров, повністю переграв молодого Щенникова, створив кілька моментів для себе і Веллітона, та заробив штрафний, блискуче реалізований Алексом на 44 хв ті. 1-1 - закінчився перший тайм, і не покидає відчуття тотальної переваги як по грі так і по настрою.
Другий тайм продовжився атаками Спартака і рідкісними випадами ЦСКА, за допомогою Красіча, який був напевно кращим у складі червоно-синіх, якщо такі взагалі були. В одній з Спартаківський атак, спочатку Бояринцев, а потім Алекс поборолися до кінця за м'яч, зберігши його в поле, і на навіс останнього відгукнувся Ковальчук, який поборовся за м'яч з двома гравцями ЦСКА, після чого Ігнашевич нічого не залишалося як збити його у штрафному . Пенальті. Чітке виконання кращого гравця матчу Алекса - 2-1. І відразу через 2 хвилини за другу жовту видаляється Ковальчук (який до речі теж провів свій, напевно, кращий матч в складі Спартака), що не однозначне рішення судді, оскільки фол був у центрі поля на Шемберас (як я вже сказав, цього гравця повинні були видалити ще раніше). Видалення не зіграло ніякої ролі, як нічого не виходило у ЦСКА так і не почало виходити. Навпаки, Спартак провів ще кілька відмінних атак і міг забити ще, але вийшов на заміну Яковлєв, знущально обігравши "захисника збірної" брата Березуцького в його ж власному штрафному, потрапив в штангу. Взагалі хочеться відзначити наших молодих Паршивлюка, який кілька разів просто врятував Спартак від голу і перекрив повністю Вагнера, Макєєва, який показав що біжить не гірше Красіча і також не давши створити нічого небезпечного на своєму фланзі, молодий Яковлєв, показав, що авторитетів для нього не існує і він готовий знущатися над "гравцями збірної країни" як ніби він Іраета у дворі з дітьми, Джанаєв, впевнено грав на виходах і відбив кілька небезпечних ударів з-за меж штрафного.
Взагалі треба сказати, що в цей день команда виглядала єдиним монолітом, ніхто не випадав, всі відпрацьовували до кінця і билися як справжні гладіатори - один за всіх і всі за одного! Порадували Штранцль і Іранек, грали не без помилок, але впевнено і безстрашно йшли в боротьбу і виграли весь другий поверх. Каріока - впевнено діяв у центрі поля, показавши що готовий холоднокровно діяти в найскладніших випробуваннях в Росії. Бояри - мабуть не найкраща гра Дениса, але відпрацьовував він як завжди до кінця, і міг в першому таймі добити м'яч в сітку, після того як Веллітон потрапив в штангу, але трохи не пощастило. Веллітон - діяв гостро, міг забити кілька разів, але йому трохи не вистачало в кінцівці, зате на 90й хвилині завдяки своїй швидкості він втік від Вагнера, змусивши останнього сфолити перед штрафним, а суддю видалити Вагнера з поля за фол останньої надії!
В результаті Спартак здобув заслужену перемогу, не залишивши жодного шансу супернику. Давно мені не було так приємно ходити на футбол! 2-1 ПЕРЕМОГА!