Денис Костін: в перші хвилини матчу з ризьким Динамо було присутнє хвилювання :: newsrbc.ru

|

НИЖНІЙ НОВГОРОД, 7 серпня - newsrbc НИЖНІЙ НОВГОРОД, 7 серпня - newsrbc.ru Новини, Сергій Литвак. Голкіпер нижегородського Торпедо Денис Костін заявив, що незважаючи на хвилювання, йому вдалося вдало увійти в гру в передсезонному матчі проти ризького Динамо.

Торпедо у вівторок в рамках турніру на Кубок губернатора Нижегородської області поступилося рижанам з рахунком 0: 1.

Нове місто, нова команда, все нове, тому перші хвилини присутнє хвилювання. Але вдалося з цим впоратися, головне було відбити перший кидок, і далі вже все було спокійніше. На жаль, одна шайба все ж потрапила в ворота. Можна вважати, що трохи не пощастило, можливо, далі все буде більш успішно, - заявив Костін журналістам.

Про те, що зіграю сьогодні, сказали заздалегідь, мандражу не було, було скоріше приємне хвилювання, чекав цієї гри, хотів проявити себе. Чи винен я в пропущеної шайби - краще вирішувати тренерам. Вони подивляться, що і як, вкажуть на помилки, якщо вони були, а сам я міркувати на цю тему не люблю, - пояснив голкіпер.

Костін перейшов в Торпедо з омського Авангарду цього літа. У мене перший раз зміна клубу, трохи незвично. Але це нові емоції, новий виклик. Хочеться грати в хокей. Хокейна життя така, що сьогодні ти в одній команді, а завтра можеш опинитися в іншій, нічого страшного немає. Поки крім готелю і палацу майже нічого не бачив, але сподіваюся, освоюсь в новому місті, - додав хокеїст.