Дідьє Дрогба забив два голи п'ятою за одну хвилину

Дідьє Дрогба забиває гол п'ятою

Дідьє Дрогба забив два голи п'ятою за одну хвилину https://cdn.segodnya.ua/img/article/6617/53_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/6617/53_tn.jpg 2015-10 -26T20: 58: 24 + 02: 00 Футбол у чемпіонаті MLS знаменитий футболіст оформив дубль у ворота "Торонто"

Нападник "Монреаля Імпакт" Дідьє Дрогба оформив дубль в матчі заключного туру регулярного чемпіонату MLS з "Торонто". Його команда здобула вольову перемогу з рахунком 2: 1, а сам гравець забив два м'ячі п'ятою за одну хвилину.

"Монреаль" завдяки цій перемозі вийшов в 1/8 фіналу з третього місця на Сході, набравши 51 очко. "Торонто", у якого в активі 49 балів, також зіграє в плей-офф. Всього на рахунку івуарійця 11 голів в сезоні в рамках ліги в 11 матчах.