1. повідомити про помилку
  • повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка

У г.Щучінске пройшов заключний чемпіонат РК (ДЮБЛ) з баскетболу серед юнацьких команд 1998г.р.і молодше в сезоні 2012 р .. За звання чемпіона в даній віковій категорії боролися десять команд областей Казахстану.

Збірна Костанайської області не програвши жодного матчу в чемпіонаті і в стикувальних фінальних іграх забезпечила собі перше місце і звання чемпіона Казахстану даної вікової категорії, на другому місці з двома поразками в активі розташувалися юні баскетболісти з Актобе, а ось за третє місце розгорнулася неабияка боротьба між двома представниками Західного Казахстану, Мангистауской і Атирауської областями. Для визначення бронзового призера знадобилося два матчі, які стали окрасою турніру, один з яких завершився перемогою Мангистауской команди з мінімальною перевагою в три очки 38:35, у другому матчі команди не змогли визначити переможця в основний час і завершили зустріч у нічию 53:53, але з огляду на перемогу в першому матчі команда Мангистауской області стала переможцем цього міні-фіналу і завоювала бронзові медалі чемпіонату.

Традиційно по завершенню чемпіонату ЦС «Динамо» і тренерська рада ДЮБЛ визначили кращих гравців, які були нагороджені дипломами та призами. Ними стали. Козиркін Артем (Петропавловськ), Шпехт Микита (Костанай), Дунасаров Ільяс (Костанай), Шварев Кирило (Актобе), Досмагулов Діас (Карагандинська область).
На цьому тривалий сезон 2012р. Дитячо-юнацької баскетбольної ліги Казахстану завершено.

В цьому році у юних баскетболістів залишився ще один старт, перший Кубок Казахстану серед юнаків і дівчат 1997г.р.посвященний Дню Незалежності який пройде з 17 по 24 грудня в г.Щучінске.