Два тайми - дві Німеччини. Огляд матчу Німеччина - Росія

Дві команди, настільки протилежно виступили на Мундіалі, і після світової першості вирішують різні завдання в Лізі Націй

Дві команди, настільки протилежно виступили на Мундіалі, і після світової першості вирішують різні завдання в Лізі Націй. Росія рветься в дивізіон А, німці ж намагаються з нього не вилетіти. На кону у команд найважливіші матчі в новому турнірі, а перед ними збірні провели контрольну зустріч.

Йоахим Лев і Станіслав Черчесов - давні друзі. Тренер росіян грав в «Тіролі» під керівництвом Лева, вони разом брали золото чемпіонату Австрії, і прекрасно спілкуються і до цього дня. Так, незадовго до гри Станіслав і Йоахім зустрілися в Лондоні.

Так, незадовго до гри Станіслав і Йоахім зустрілися в Лондоні

«Нещодавно снідали з Йоахімом Левом в Лондоні. Він тренер високого рівня. Результати німецької збірної були останнім часом незадовільні, але якість гри при цьому було дуже високим. На нас чекає важкий матч », - написав Черчесов в своєму інстаграмме.

Можна згадати і неодноразові висловлювання Лева на адресу тренера російської збірної, виключно - в позитивних тонах. Все це вселяло в уболівальників надію, що гра не буде грубою, а кожна команда постарається добитися результату ігровими методами. Так воно практично і вийшло.

* * *

Збірна Росії підійшла до матчу, несучи серйозні втрати. Поза грою залишилися Маріо Фернандес, Зобнин, Головін, Черишев і Дзюба - половина стартового складу! У німців все основні гравці були в строю, втім, хто зараз в Німеччині основний, напевно, не може сказати і сам Лев. Німеччина перебудовується на ходу, дуже гостро реагуючи на кожну невдачу команди.

Росія випустила на вістрі атаки новачка Арі, якого підтримували Іонов і Олексій Андрійович Міранчук, німці відрядили вперед свою трійку: Тімо Вернера, Лероя Сані і Сержа Гнабрі. У кожного з німецької трійки один з прокачаних ськиллов - це швидкість. І саме до швидкості Німеччині на початку матчу Росія виявилася не готова.

І саме до швидкості Німеччині на початку матчу Росія виявилася не готова

Перший тайм - мабуть, найкраща збірна Німеччини в цьому році. Поки півзахист росіян намагалася награти зв'язки і зрозуміти, як взаємодіяти з Арі, німці грали просто, але ефективно: ривки в вільні зони, мінімум дотиків, пас, удар - і гол! Перший залетів у ворота Луньова вже на 8-ій хвилині. Пас від Керера врозріз на Гнабрі, той вривається в штрафну, котить поперек штрафний на Сані, і той з ходу б'є в кут.

Сані міг забивати і другий, коли після передачі Хаверца без перешкод бив головою, але влучив прямо в руки Луньов. Втім, через пару хвилин Німеччина забила другий. На 25-ій хвилині Німеччина розіграла кутовий, м'яч через Рюдигера прилетів до Зюле і той, встигнувши навіть підробити снаряд під удар, спокійно збільшив рахунок.

У збірної Росії як і раніше нічого не виходило в атаці, Арі часом непогано чіплявся за м'ячі, але тлумачного продовження не було. Багато працювали на полі Олексій Андрійович Міранчук і Кузя, активний був той же Арі, але без свідомості і розуміння, як будувати гру в атаці, моментів біля воріт Нойєра як не було, так і немає.

А німці забили третій в кінцівці тайму. На 40-й хвилині знову черговий розрізає пас з глибини на Гнабрі і той спритно переграв Луньова ближньому бою. 3: 0 - і підсумок гри став практично ясний.

У другому таймі гра змінилася - як з боку Німеччини, так і Росії. Підопічні Черчесова почали активно, забрали м'яч, придушили німців в центрі поля і навіть створили пару небезпечних моментів. Спочатку Кузя перехопив пас і видав м'яч Іонова. Той на хибному замаху прибрав Рюдигера, але я забійної позиції вдарив повз ворота. Потім після кутового Кіммі ледь не зрізав м'яч у свої ворота, з стрічки виніс круглого Гектор.

Почалися заміни, гра розбилася на відрізки і в цілому помітно поскучнела. Моментів не було, стало багато спроб індивідуальної гри, толком ні до чого не приводили. До кінця матчу можна відзначити лише пару моментів: спочатку Газінський намагався закинути м'яч в порожні ворота, коли Нойер вискочив далеко вперед, потім Брандт після кутового бив у площину, але влучив у ногу захисника.

Найяскравішим моментом був забіг якоїсь людини з російським прапором і любов'ю до Нойєра. Неприємним моментом стала травма Гектора, який пішов з поля у супроводі лікарів.

А футболу було мало. Підсумковий нуль в графі удари в створ у збірної Росії вельми красномовний. Та й Німеччина отримала свою порцію критики за сіру гру в другому таймі. Втім, перемога є перемога, нехай і в товариському матчі.

У понеділок збірна Німеччини проводить гру з Голландією. Якщо голландці програють французам, то в цьому матчі німців врятує тільки перемога, дозволивши їм зберегти місце в дивізіоні А. І як знати, може, наступний поєдинок Росії і Німеччини буде вже в рамках Ліги Націй?