Єлизавета Каланіна завоювала «бронзу» на Всесвітній Універсіаді з дзюдо

У Казані (Росія) пройшов турнір з дзюдо серед жінок абсолютній ваговій категорії   У змаганнях з дзюдо взяла участь лише одна кременчужанка, вихованка КСЕ «Легіон» - Єлизавета Каланіна У Казані (Росія) пройшов турнір з дзюдо серед жінок абсолютній ваговій категорії

У змаганнях з дзюдо взяла участь лише одна кременчужанка, вихованка КСЕ «Легіон» - Єлизавета Каланіна. У першому раунді спортсменка здобула перемогу над Сантою Ракеніте з Литви. В ¼ фіналу кременчужанка виграла у Наду Ель-Фадля з Єгипту, а в півфіналі зустрілася, як виявилося, з майбутньою чемпіонкою Всесвітньої Універсіади - Ідаліс Ортіз з Куби. Поразка від кубинки дало право нашій спортсменці поборотися в «втішному» фіналі. Як підсумок - перемога над Кларису-Габріелем Таубе з Німеччини та «бронза» Всесвітньої Універсіади 2013.

Друге місце зайняла Рошель Нуньєс з Бразилії, а ще одну бронзову медаль завоювала Манамі Інуе з Японії.

Бронзова призерка Всесвітньої Універсіади Єлизавета Каланіна (праворуч)
Бронзова призерка Всесвітньої Універсіади Єлизавета Каланіна (праворуч).

Також відзначимо, що Єлизавета Каланіна взяла участь в командній першості серед жінок. Кожна збірна виставляла на поєдинок з 5 дзюдоисток. У першому раунді кременчужанка участь не брала, так як тренерський склад збірної України дав їй можливість трохи відновитися після особистої першості. Збірна України перемогла Казахстан з рахунком 5: 0. В ¼ фіналу Єлизавета Каланіна взяла участь в матчі з француженками. На жаль, українки програли з рахунком 1: 4, а наша спортсменка поступилася в сутичці Анни мбер.

Залишався у збірної України шанс поборотися за «бронзу» (в разі виходу збірної Франції у фінал-автор), але француженки поступилися в півфіналі кореянкам з рахунком 2: 3. Саме збірна Кореї стала переможцем в жіночому командному першості, вигравши у фіналі у збірної Польщі з рахунком 3: 2. Бронзові медалі завоювали збірні Росії та Франції.

По приїзду до рідного Кременчука Єлизавета Каланіна зізналася: «У сутичці з кубинкою для перемоги не вистачило впевненості, але найважчим поєдинком був з француженкою в командній першості».

Вітаємо спортсменку з «бронзою» Всесвітньої Універсіади!

Автор: gorsky Джерело фото: з архіву спортсменки