ЄВРО-2012. Збірна Росії виграла у Вірменії завдяки хет-трику Павлюченко

Фоторепортаж .Збірна Росії виграла у Вірменії відбірковий матч чемпіонату ЄВРО-2012 в групі В з рахунком 3: 1 завдяки хет-трику Романа Павлюченко.Матч проходив в суботу, 4 червня, на стадіоні «Петровський» у Санкт-Петербурзі.

Перший гол на 25-й хвилині матчу забив футболіст гостей Маркос Піццеллі. Через хвилину Павлюченко зрівняв рахунок і на 59-й хвилині нападник «Тоттенхема» забив другий гол, а на 73-й з пенальті, призначеного за порушення гостей проти Юрія Жиркова, - третій.

Таким чином, команда Діка Адвоката заробила 13 очок в кваліфікаційній групі В.

2 вересня збірна Росії зустрінеться в домашньому матчі з Македонією.

2 вересня збірна Росії зустрінеться в домашньому матчі з Македонією

Натисніть на фото, щоб відкрити галерею!

Всі відбіркові матчі ЄВРО-2012, зіграні 4 червня: в групі В Росія - Вірменія - 3: 1, Македонія - Ірландія - 0: 2, Словаччина - Андорра - 1: 0: в uруппе F Латвія - Ізраїль - 1: 2, Греція - Мальта - 3: 1: в групі G Англія - ​​Швейцарія - 2: 2, Чорногорія - Болгарія - 1: 1, в групі H Португалія - ​​Норвегія - 1: 0, Ісландія - Данія - 0: 2.

Відбіркові матчі, які пройшли 3 червня: в групі А Німеччина - Австрія - 2: 1, Бельгія - Туреччина - 1: 1, Казахстан - Азербайджан - 2: 1, в групі С Італія - ​​Естонія - 3: 0, Фарери - Словенія - 0 : 2, в групі D Білорусь - Франція - 1: 1, Румунія - Боснія і Герцеговина - 3: 0, в групі Е Молдова - Швеція - 1: 4, Сан-Марино - Фінляндія - 0: 1, в групі F Хорватія - Грузія - 2: 1 і в групі I Ліхтенштейн - Литва - 2: 0.