Євро 2012 Німеччина - Португалія: 1: 0, трудова перемога німців

У своєму першому матчі на Євро 2012 збірна Німеччини не без зусиль, але все ж здолала португальців - 1: 0.

Перший матч Євро 2012 Німеччина - Португалія передбачувано пройшов з перевагою номінальних господарів поля. Німці більше володіли м'ячем, більше атакували, але дивідендів з цього, втім, не витягли.

Однак і номінальні гості гри Євро 2012 Німеччина - Португалія час від часу огризались небезпечними атаками. Найпомітніше всіх був Кріштіану Роналду. Португальці грали не дуже впевнено, але захист збірної Німеччини надавала їм деякі шанси.

Найнебезпечніший момент у першому таймі матчу Євро 2012 Німеччина - Португалія створили якраз португальці. Незадовго до свистка на перерву після розіграшу кутового Пепе прицільно бив у кут, але влучив у поперечину.

У тому ж ключі проходив і другий тайм. Гра вийшла куди менш видовищною, ніж очікувалося. І Німеччина, і Португалія в своєму першому матчі на Євро 2012 явно побоювалися програти.

Однак фаворитам матчу Євро 2012 Німеччина - Португалія все-таки вдалося забити. Після чергового навісу на 73-й хвилині Маріо Гомес вдарив у протихід воротареві, і м'яч опинився в сітці - 1: 0.

Португальці намагалися організувати масований наступ, однак їх сили були явно на кінець. Втім, на кілька моментів сил все-таки вистачило. У кінцівці гравці збірної Португалії ще раз потрапили в поперечину, але на цей раз це вийшло майже випадково.

Через пару хвилин португальці примудрилися з близької відстані вдарити прямо у воротаря збірної Німеччини. І все ж перший матч грандів на Євро 2012 Німеччина - Португалія завершився перемогою номінальних господарів.

В іншому матчі Євро 2012 в тій же групі В данці в суботу сенсаційно обіграли голландців з рахунком 1: 0. Таким чином після першого туру німці отримали серйозну перевагу перед двома іншими фаворитами "групи" смерті - Португалією і Голландією.