Євро-2016: фаворити йдуть без втрат

Перемога над Ірландією далася французам дуже непросто, а от Німеччина та Бельгія просто не помітили своїх опонентів в особі Словаччини та Угорщини відповідно. Перемога над Ірландією далася французам дуже непросто, а от Німеччина та Бельгія просто не помітили своїх опонентів в особі Словаччини та Угорщини відповідно

Фото з сайту ua-football.com

Перед матчами 1/8 фіналу Євро-2016, Франція, Німеччина та Бельгія розглядалися експертами як беззаперечних фаворитів. Всі три збірні виправдали очікування вболівальників і підтвердили статус претендентів на медалі першості, передає Kazpravda.kz .
Франція - Ірландія - 2: 1

Можливо, причиною невпевненої і слабку гру французів в обороні в першій половині зустрічі стало тиск рідних трибун. А можливо, ірландці налаштувалися на цей матч, як на останній бій, який згодом для них таким і став. Але з перших хвилин Ірландія рвонула в атаку і зусиллями Шейна Лонга заробила пенальті вже на 2-й хвилині матчу. Роберт Бреді з одинадцятиметрової позначки був точний - м'яч вдарився об штангу і залетів у ворота, після чого на французьких трибунах запанувала мовчанка.
Натхнені успіхом ірландці намагалися не збавляти обертів і нав'язували "триколірних" боротьбу на кожній ділянці поля. Навіть при такому розкладі виконавську майстерність окремих представників господарів турніру настільки перевершувало ірландське, що в кінцевий успіх "зелених" вірилося слабо. Проте час минав, а рахунок залишався тим же. До 58-ї хвилини, коли один з лідерів збірної Франції Антуан Грізманн відгукнувся на подачу Бакарі Санья і головою переправив м'яч у ворота, у Рендолфа шансів врятувати команду в даному епізоді фактично не було. Спіймав кураж півзахисник "Атлетико" відзначився знову вже через три хвилини, вразивши ворота після скидки Олів'є Жиру. Час, що залишився до кінця час команди провели в обопільних випадах, ірландці відчайдушно билися за будь-яку можливість вчепитися за нічию, проте такий їй надано не було.

Німеччина - Словаччина - 3: 0

Фото з сайту life.ru
Те, що гра проти Словаччини стане легкою прогулянкою для діючих чемпіонів світу, міг передбачити і дилетант в області світового футболу. Це можна бачити і з рахунку матчу. Однак те, що словаки, ведені Марек Гамшик і Мартіном Шкртелом, не зможуть ні разу вразити ворота Нойєра і стануть блідою тінню самих себе, припустити було складно.
Вже на 8-й хвилині матчу Жером Боатенг відмінним дальнім ударом вразив ближній кут Козачік - 1: 0. На цьому німці не заспокоїлися і почали методично розхитувати оборону суперника. На 13-й хвилині Маріо Гомес в боротьбі з Шкртелом впав в чужій штрафній, і суддя, не вагаючись, вказав на "точку". Мабуть, не настільки справедливий і очевидний був цей пенальті, оскільки Озіл пробив відверто погано і не зміг переграти словацького голкіпера.
Це не збентежило "німецьку машину", і під завісу першого тайму Гомес збільшив гандикап після відмінного сольного проходу і прострілу від Юліана Дракслера. 0: 2 в матчі проти Німеччини - становище гірше не придумаєш, і словаки потихеньку знітилися зовсім.
На 63-й хвилині Дракслер відзначився вже сам, піймавши відскік на дальній штанзі. Словаки виявилися настільки дезорієнтованими пропущеними голами, що не зуміли навіть організувати фінальний штурм воріт Нойєра і забити гол престижу.
3: 0 - і Німеччина очікує наступного опонента, яким стане або Італія, або Іспанія.

Угорщина - Бельгія - 0: 4

Бути може, комусь і стане сумно від того, що чудова угорська казка так швидко підійшла до кінця, але треба визнати, що лихим "мадярам" і без того дуже щастило в матчах групового етапу. У матчі плей-офф Бельгія виявилася кращою свого суперника за всіма аспектами гри і безжально розгромила Угорщину. "Червоні дияволи", які в цьому матчі були в гостьовій формі і тому зовсім червоними, з перших хвилин пішли в атаку великими силами. І вже на 10-й хвилині, після подачі зі штрафного у виконанні де Брюйне, відзначився захисник Тобі Алдервейлд. Бельгійці розуміли, що цього буде мало в грі з таким завзятим суперником, як Угорщина, і продовжували брати в облогу володіння Габора Кірая. Однак, незважаючи на постійний контроль м'яча і розсип красивих гольових моментів, слизький рахунок тримався аж до 78-ї хвилини.
Вийшовши на заміну Михайла Бачуаї замкнув простріл Едена Азара. Після цього угорці посипалися. Через дві хвилини вже сам Азар обіграв декількох захисників і точно пробив в кут. А вже в доданому до основного часу Яннік Карраско поставив жирну крапку, вийшовши один на один з голкіпером після прекрасного пасу Кевіна де Брейне. З кожним матчем бельгійці набирають впевненість в своїх силах і вдосконалюють свою гру.
"Знали, що граємо проти сильної команди - другий в світовому рейтингу. Моя команда заслуговує похвали за досягнення на цьому турнірі. Ми розвивалися від матчу до матчу, тому тепер з оптимізмом дивимося в майбутнє.
Звичайно, Бельгія заслуговувала на перемогу сьогодні. Вітаю їх. Я дуже задоволений своєю командою на Євро-2016. Хлопці залишають турнір з високо піднятими головами. Вони домоглися чогось неймовірного - наша команда здатна конкурувати на найвищому міжнародному рівні. Я з оптимізмом дивлюся на майбутній відбірковий турнір ЧС-2018 ", - сказав після матчу наставник угорців Бернд Шторк.