Євротур # 5: Ніко Кранчар, щасливий батько

У черговому випуску рубрики "Євротур": Ніко Кранчар пізнає радості батьківства, Йосип Шимунич бунтує в "Хоффенхаймі", а Іван Стрініч дебютує за "Дніпро".

АНГЛІЯ

«Болтон» явно зробив дуже вигідну угоду, підписавши минулого літа Івана Класнича. У суботу Іван забив черговий переможний для своєї команди м'яч - на цей раз в ворота «Астон Вілли» (3 - 2). На 67-й хвилині він вийшов на заміну і вже через 20 хвилин святкував гол. Класніч вміло скористався метушнею в штрафному майданчику і, не зволікаючи, завдав чудового удару. Його здатність вирішувати момент могла б стати в нагоді в збірній Хорватії. Хтозна, можливо, Іван випередить Срджана Лакіча в списку нападників національної команди.

На відео: гол Класнича (3:40)

Лука Модріч (на фото - праворуч) вийшов в стартовому складі «Тоттенхема» на матч проти "Вулверхемптона". Гра закінчилася нічиєю (3 - 3) і вийшла дуже цікавою.

Незважаючи на те, що Лука фактично не брав участі ні в одній з гольових атак своєї команди, аналітики SkySports відзначили, що, навіть не показуючи ефективність, Модріч продовжує дивувати своєю технікою.

На 85-й хвилині Луку на поле змінив його співвітчизник, Ніко Кранчар. Ще один хорват, Ведран Чорлука, пропустив цю зустріч: він досі відновлюється після травми, отриманої в матчі Ліги Чемпіонів проти «Мілана». До слова, в середу «шпорами» належить чергове єврокубкова битва: всього 90 хвилин відділяють команду Реднаппа від попадання в ¼ фіналу.

Напередодні в житті Ніко Кранчара відбулася радісна подія: він став батьком. Симона Кранчар в понеділок народила дівчинку, яку назвали Лорі. Пара збирається відзначити народження дочки пізніше, в Хорватії.

Професійна життя Ніко останнім часом складається не дуже успішно, чого не можна сказати про особисте, яку він старанно оберігає, щоб не порушити ідилію. Симона підтримувала Ніко в найважчі моменти його кар'єри, а тепер народження Лорі стало красивим вінцем їх відносин.

УКРАЇНА

УКРАЇНА

Іван Стрініч (на фото), новий захисник «Дніпра», яскраво дебютував за клуб в матчі проти «Таврії» (2 - 2): його удар з 30 ярдів ледь не перетворився на переможний гол. На жаль, через кілька хвилин «Таврії» вдалося зрівняти рахунок. Чи зможе Іван повторити успіх в матчі за збірну? Було б непогано.

На відео: гол Стрініч

Капітан «Шахтаря» Даріо Срна провів на полі повні 90 хвилин і допоміг команді здобути перемогу над «Севастополем» (1 - 0). Таким чином, за 10 турів до закінчення сезону «Шахтар» випереджає «Динамо» з Києва на 12 очок. Тепер, коли зроблений черговий крок на шляху до чемпіонства, увагу донецьких уболівальників зосереджено на зустрічі з «Ромою» в рамках 1/8 Ліги Чемпіонів. Втім, і там все, здається, вирішено.

Втім, і там все, здається, вирішено

Едуардо (на фото - другий зліва), в першому таймі замерзає на лаві запасних, увійшов в гру в другій половині зустрічі. Малоймовірно, що він вийде на поле сьогодні ввечері: «Шахтар» напевно зробить ставку на оборонні дії. З іншого боку, якщо команда з Донецька пропустить на своєму полі два м'ячі (рахунок першої зустрічі - 3 - 2 на користь «Шахтаря»), допомога нападника збірної Хорватії цілком може знадобитися.

З іншого боку, якщо команда з Донецька пропустить на своєму полі два м'ячі (рахунок першої зустрічі - 3 - 2 на користь «Шахтаря»), допомога нападника збірної Хорватії цілком може знадобитися

Огнен Вукоєвич, хоч і зіграв 90 хвилин у матчі «Металург» - «Динамо» (0 - 2), голами не відзначився. Мабуть, вирішив приберегти їх на більш важливі гри в Лізі Європи. Його команда і без того набрала 3 очки - але тепер, в будь-якому випадку, тільки чуже допоможе «Динамо» скоротити відрив від «Шахтаря». 12 очок за 10 турів, судіть самі.

НІМЕЧЧИНА

Матч «Гамбург» - «Майнц" не обійшовся без курйозів. Протягом першого тайму «динозаври» вели в рахунку - 1 - 0, а в другому відзначилися відразу двома м'ячами, забитими в власні ворота. На 59-й хвилині Младен Петрич зумів зрівняти рахунок, але «Майнц» підхопив гольове починання, і матч закінчився перемогою гостей (2 - 4).

«Кайзерслаутерн» не показав в минулому турі яскраву гру. Іво Ілічевіч пропустив матч: зараз він лікує запалення в лівому коліні. У його відсутність «кайзери» не змогли відкрити рахунок в матчі проти «Айнтрахта», і зустріч завершилася з рахунком 0 - 0.

Срджан Лакіч (зліва на фото) і Стівен Рівіч вийшли в стартовому складі «кайзерів», але нічим не проявили себе. Лакіч давно вже не забиває за свою нинішню команду, але ж терпіння вболівальників під кінець (докладніше про це - в попередньому огляді ).

Зараз «Кайзерслаутерн» займає 17-у сходинку в турнірній таблиці і відчайдушно бореться за виживання.

Йосип Шимунич тим часом відсторонений від тренувань у складі «Хоффенхайма» терміном на два тижні. Офіційне пояснення - незадовільний ставлення гравця до своїх обов'язків по відношенню до команди.

Шимунич (на фото - праворуч) зберігає спокій і відмовляється коментувати ситуацію, обмежившись запевненнями в тому, що спортивну форму зберігає в міру можливостей. ЗМІ припускають, що Шимуніч намір змінити команду в прийдешнє міжсезоння. Поки що гравець займається з особистим тренером за індивідуальною програмою.

ФРАНЦІЯ

ФРАНЦІЯ

Ведран Руньє (на фото) в матчі «Ланса» з «Ніццою» зробив три відмінних сейва і допоміг своїй команді зіграти безгольову нічию. Ця зустріч стала для Ведрана сьомий в списку «сухих» матчів. Втім, найкращим гравцем матчу був визнаний не він, а голкіпер «Ніцци» Давид Оспіна, який п'ять разів блискуче виручав команду.

БЕЛЬГІЯ

Іван Перішич (на фото) відкрив рахунок в матчі «Стандард» - «Брюгге» (2 - 2) на 68-й хвилині зустрічі. Для Івана цей гол став 14-м у сезоні - і, за чутками, завдяки своїй результативності він може змінити команду вже влітку.

При підготовці тексту використані матеріали сайтів Croatian soccer report , Vecernji.hr

Чи зможе Іван повторити успіх в матчі за збірну?