Футбол: в матчі ЦСКА і «Баварія» встановлено рекорд Ліги чемпіонів

28 листопада 2013 9:58 28 листопада 2013 9:58   Мюнхенська «Баварія» перемогла московський ЦСКА в матчі п'ятого туру групового етапу футбольної Ліги чемпіонів

Мюнхенська «Баварія» перемогла московський ЦСКА в матчі п'ятого туру групового етапу футбольної Ліги чемпіонів. Гра, що пройшла в Хімках, завершилася з рахунком 3: 1 на користь німецького клубу. «Баварія» стала першою командою в історії Ліги чемпіонів, яка здобула в матчах цього турніру десять перемог поспіль, повідомляє lenta.ru .

Рахунок в матчі на 17-й хвилині відкрив голландський легіонер «Баварії» Арьєн Роббен. На початку другого тайму півзахисник ЦСКА Кейсуке Хонда не використав кілька можливостей забити гол, а на 56-й хвилині Маріо Гетце подвоїв перевагу «Баварії» в рахунку.

На 62-й хвилині у ворота мюнхенців за гру захисника Данте рукою був призначений пенальті, який реалізував Хонда. Однак вже через три хвилини «Баварія» забила третій гол: за порушення правил проти Роббена одинадцятиметровий був призначений вже у ворота ЦСКА, і Томас Мюллер точно виконав пенальті, встановивши остаточний рахунок.

Після цієї перемоги у «Баварії», яка лідирує в групі В Ліги чемпіонів, стало 15 очок. ЦСКА з трьома очками в п'яти матчах посідає третє місце в групі. Матч англійського «Манчестер Сіті», в активі якого 12 очок, з чеської «Вікторією» - ця команда поки очок не набрала, закінчився з рахунком 4: 2.