Футбол: Роналду забив м'яч бісіклетой "Ювентусу" з висоти 2,23 м

Форвард мадридського футбольного клубу "Реал" Кріштіану Роналду відзначився видовищним голом бісіклетой в матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА проти туринського "Ювентуса" (3: 0).

Журналісти іспанського AS за допомогою комп'ютерної графіки підрахували, що португальський футболіст Кріштіану Роналду зробив удар по воротах через себе з висоти 2,23 метра. Про це повідомляє isport.ua .

Зростання Кріштіану Роналду становить 1,87 м. Таким чином, португальський форвард перестрибнув своє зростання на 36 см.

Форвард мадридського футбольного клубу Реал Кріштіану Роналду відзначився видовищним голом бісіклетой в матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА проти туринського Ювентуса (3: 0)

Відзначимо, що особистий рекорд Роналду за цим показником був встановлений в 2013 році, коли він забив головою "Манчестер Юнайтед" в матчі ЛЧ з висоти 2,93 м.

Нагадаємо, чвертьфінальний поєдинок Ліги чемпіонів УЄФА "Ювентус" - "Реал" закінчився з рахунком 0: 3. Перемогу "Реалу" принесли голи Кріштіану Роналду на 3-й і 64-й хвилинах і Марселу - на 72-й.