цею материал Доступний по-русски

Українець переміг у командних змаганнях з мультідісціплінам гімнастики.

Українець переміг у командних змаганнях з мультідісціплінам гімнастики

Українець Назар Чепурний в складі "Команди Сімони Байлз" / twitter.com/OlympicUA

15-річний український гімнаст Назар Чепурний завоював золоту нагороду Юнацьких олімпійських ігор-2018 в командних змаганнях з мультідісціплінам гімнастики.

Українець переміг у змаганнях в Буенос-Айресі в складі "Команди Сімони Байлз".

Про це повідомляє офіційний сайт НОК України.

До команду разом з українцем Назаром Чепурним увійшли Крістіан Балаш з Угорщини, Руан Ленг з ПАР, Тамара Аніка Онг з Сінгапуру, Фам Ну Фуонг з В'єтнаму, Альба Петіско з Іспанії, болгарська змішана пара в акробатиці Маріела Костадінова / Панайот Димитров, представниці художньої гімнастики Таліса Торретто з Італії, росіянка Дар'я Трубнікова, Єлизавета Лузан з Азербайджану, а також батутісти Ліам Крісті з Австралії і китаєць Фань Сіньі.

За регламентом змагань, переможець мультідісціплінного першості визначався за сумою індивідуальних місць членів команди, показаних в кваліфікаційних змаганнях кожної дисципліни відповідно. Команда з найменшою сумою і піднялася на першу сходинку п'єдесталу (293 очка). Друге місце зайняла "Команда Макса Уітлок" (349), третє - "Команда Оксани Чусовітіна" (352).

Глава НОК України Сергій Бубка привітав Назара Чепурного і його тренера Ірину Надюк з успіхом і побажав удачі в фіналі особистого багатоборства, який відбудеться сьогодні.

В українських спортсменів на Юнацьких Олімпійських іграх уже чотири золоті нагороди. До цього на вищий щабель п'єдесталу піднімалися фехтувальниця Катерина Черній (двічі) і весляр Іван Тищенко .