Гол кращого бомбардира КПЛ допоміг його збірній розгромити лідера групи Ліги націй

1. повідомити про помилку
  • повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 3

В Єревані пройшов матч четвертого туру Ліги націй, в якому збірна Вірменії завдала великої поразки команді Македонії, повідомляє Sports.kz.
Гра завершилася перемогою вірмен з рахунком 4: 0. На 12-й хвилині господарів вивів вперед півзахисник «Актобе» і кращий бомбардир чемпіонату Казахстану Маркос Піззеллі. Потім відзначилися Юрій Мовсісян (67-я хвилина), колишній нападник карагандинського «Шахтаря» Геворг Газарян (81-я) і Генріх Мхітарян (94-я).
Нагадаємо, в попередньому матчі збірна Вірменії будинку ганебно програла одній з найгірших команд Європи - Гібралтару - 0: 1. Актуальна турнірна ситуація в групі 4 дивізіону D виглядає так: Македонія - 9 очок (4 матчі), Вірменія - 6 (4), Ліхтенштейн - 3 (3), Гібралтар - 3 (3). У плей-офф за право зіграти на ЄВРО-2020 з групи вийде одна команда.