Голи ван Персі і Роббена допомогли Голландії обіграти Австралію

У матчі другого туру групи B чемпіонату світу з футболу збірна Голландії насилу обіграла команду Австралії. Зустріч завершилася перемогою "помаранчевих" - 3: 2, причому по її ходу переможці знову, як і в матчі з іспанцями, поступалися в рахунку.

Голландці роздрукували ворота свого суперника на 20-й хвилині, відзначився Арьєн Роббен. Однак австралійці практично відразу ж зрівняли рахунок. Тім Кехілл, забив красивий м'яч, в один дотик відправивши снаряд під поперечину. А на початку другого тайму збірна Австралії і зовсім змогла вийти вперед завдяки реалізованому пенальті. Автором голу став Майл Единак.

Раділи "соккеруз", втім, недовго. Кілька хвилин по тому Нідерланди відновили рівновагу - черговий гол на свій рахунок потужним ударом з близької відстані під поперечину записав Робін ван Персі. Переможний же м'яч голландці забили на 68-й хвилині. Депа протягнув м'яч до чужого штрафного і метрів з 20 по минає траєкторії пробив по воротах. Воротар австралійців з його ударом не впорався.

Збірна Нідерландів, яка здобула другу перемогу в двох матчах, набрала шість очок і є лідером групи B. Австралія зазнала другої поразки і очок в активі не має.

сюжет: Чемпіонат світу з футболу в Бразилії