Голкіпер «Баварії» Мануель Нойер догравав матч проти «Реала» з ... переломом ноги

«Реал» (Іспанія) - «Баварія» (Німеччина) - 4: 2 (у додатковий час)

Голи: Кріштіану Роналду (76, 105, 110), Асенсио (112) - Левандовскі (53, з пенальті), Серхіо Рамос (78, в свої ворота).

Перший матч - 2: 1.

У 60-річної історії єврокубків «Реал» 30 разів вигравав перший матч в гостях і в 29 випадках проходив далі. Першим і поки єдиним клубом, насолити мадридцям після невдачі на своєму полі, в 1/8 фіналу Кубка УЄФА-1 994/1995 став данський «Оденсе» (2: 3 і 2: 0). Тому після фіаско в Мюнхені перед командою Карло Анчелотті, ясна річ, стояла складна задача. І німецький гранд її ледь не вирішив ...

У порівнянні з першою грою в основний склад лідера чемпіонату Німеччини повернулися після травм обидва центральні захисники - Матс Хуммельс і Джером Боатенг, а також кращий бомбардир команди Роберт Левандовскі. Заодно «Баварія» встановила новий клубний рекорд у Кубку чемпіонів: стартовий склад команди із середнім віком футболістів 30 років і 116 днів став самим «старим» в історії турніру. У «Реала» була одна «пробоїна», але дуже серйозна: проблеми зі здоров'ям не дозволили вийти на поле одного з лідерів «вершкових» Гарету Бейлу.

У видовищному поєдинку на «Сантьяго Бернабеу» «Реал» і «Баварія» завдали по воротах один одного 50 (!) Ударів (30 і 20 відповідно). Але якщо у мадридців у ворота довелося 11 «пострілів», то у німців всього ... два (за 120 хвилин!). Коли на початку другого тайму поляк Роберт Левандовскі з пенальті відкривав рахунок в матчі, ніхто й подумати не міг, що до фінального свистка німецький гранд більше не завдасть в «рамку» воріт костариканця Кейлор Наваса ... жодного удару.

На 76-й хвилині Королівський клуб зусиллями Кріштіану Роналду не тільки зрівняв рахунок в поєдинку, але і продовжив «забивних» серію команди у всіх турнірах до 55 (!) Зустрічей (148 м'ячів). Втім, тішилися вболівальники «вершкових» всього 102 секунди: «самостріл» захисника «Реала» Серхіо Рамоса (треба ж було якось відзначити свій 100-й матч в Лізі чемпіонів) дозволив «Баварії» зрівняти рахунок за сумою двох ігор.

Про те, як могли б розвиватися події далі, грай суперники в рівних складах, зараз можна тільки гадати. Однак на 84-й хвилині угорський арбітр Віктор Кашшаї (той самий, який під час Євро-2012 разом зі своїми помічниками прогавив гол форварда збірної України Марко Девіча у ворота англійців) помилково видалив з поля півзахисника «Баварії» Артуро Відаля. До закінчення основного часу німці ще протрималися, а ось в овертаймі «попливли». Так, напевно, будь-який би «поплив», якби два з трьох м'ячів тобі забили ... після офсайду (голи «сімки» мадридців на 105-й і 110-й хвилинах).

Як би там не було, хет-трик у ворота «Баварії» (46-й в кар'єрі!) Дозволив Кріштіану Роналду стати першим в історії футболістом, який забив 100 м'ячів у Лізі чемпіонів (Андрій Шевченко з 46 точними ударами - на восьмій позиції).

* Кріштіану Роналду першим в історії підкорив позначку 100 м'ячів у Лізі чемпіонів. Фото Getty Images

Уже після закінчення поєдинку стало відомо, що голкіпер «Баварії» і збірної Німеччини Мануель Нойєр покинув мадридський стадіон на милицях. Як виявилося, ще під час третього гола «Реала» воротар отримав травму і догравав зустріч з ... переломом лівої ноги (термін відновлення - два місяці).

До речі, пристрасті в підтрибунних приміщеннях «Сантьяго Бернабеу» кипіли і після фінального свистка. Як повідомляє sport. es, футболісти «Баварії» Роберт Левандовскі, Тьяго Алькантара і Артуро Відаль навідалися в суддівську кімнату, намагаючись розібратися з Кашшаї та його асистентами. Довелося втрутитися поліції ...

Найближчої неділі у «Реала» на домашній арені принципове бій з «Барселоною» в чемпіонаті Іспанії. А поки на португальському сайті Standvirtual продається автомобіль Audi S3, який 14 років тому належав тоді ще тільки досягли повноліття ... Кріштіану Роналду. Бажаючому придбати перше авто футбольної зірки доведеться розщедритися на 16 тисяч євро.

«Лестер» (Англія) - «Атлетіко» (Іспанія) - 1: 1

Голи: Варди (61) - Сауль (26).

Казці «Лестера», який слідом за першим в історії клубу титулом чемпіона Англії дістався до чвертьфіналу найпрестижнішого єврокубка, прийшов кінець. Вибивши в минулому раунді з турніру «Севілью», впоратися з ще одним представником Іспанії «Атлетико» команда Крейга Шекспіра не змогла. На гол Сауля в середині першого тайму (100-й точний удар «матрацників» в Лізі чемпіонів!) «Лисиці» після перерви відповіли результативною дією свого кращого бомбардира Джеймі Варди. Третій раз за останні чотири роки команда Дієго Сімеоне в півфіналі Ліги чемпіонів.

Жеребкування півфінальних пар відбудеться 20 квітня о 13.00 за київським часом.