Група Н. Барса громить БАТЕ, скромна перемога Мілана

Чемпіон Іспанії, виступаючи в Мінську, не залишив жодних шансів найсильнішій команді Білорусі БАТЕ. У складі переможців дубль оформив Ліонель Мессі, по разу відзначилися Педро Родрігес і Давид Вілья, а ще в одному випадку Олександр Володько вразив власні ворота.

З перших хвилин «Барселона» передбачувано встановила тотальний контроль над м'ячем і повела масований наступ на ворота Олександра Гутор. Гості діяли у своїй фірмовій манері, яка передбачає безліч коротких і середніх передач, а також швидке переміщення всіх гравців, що беруть участь в атаці. При цьому каталонців абсолютно не бентежив монотонний дощ, під акомпанемент якого проходила гра. До речі, чемпіон Іспанії не зміг розраховувати на травмованих Андреса Інієсту, Ібрахіма Афеллая і Алексіса Санчеса. У БАТЕ в свою чергу не мали шансу допомогти команді Віталій Родіонов, Олександр Юревич і Олександр Павлов.

Переважна перевага «Барси» принесло плоди в середині першого тайму, коли протягом трьох хвилин м'яч двічі опинявся у сітці воріт господарів. Спершу м'яч у власні ворота відправив Володько, який на дальній штанзі на частку секунди випередив всюдисущого Мессі. Подачу в напрямку лідера гостей з правого флангу виконував Даніел Алвес. Незабаром відзначився Педро Родрігес, який вразив ціль ударом головою після навісу Вільї.

А під завісу першої половини Мессі довів рахунок до великого. Аргентинець, скориставшись грубою помилкою Гутор, який не втримав м'яч у руках після подачі Педро Родрігеса, ударом головою з близької відстані вразив ціль. Крім трьох голів, синьо-гранатові до перерви створили ще з півдесятка небезпечних моментів. Зокрема, хороші можливості упустили ті ж Мессі, Вілья і Педро Родрігес. Що стосується господарів, то їх єдина виразна атака в першому таймі трапилася вже при рахунку 0: 2. Так, Ренан Брессан адресував м'яч на хід Володько, той увірвався в штрафну і вже заніс ногу для удару, але в останній момент Карлес Пуйоль блокував загрозу.

Після перерви характер зустрічі не змінився. «Барселона» продовжувала наступати по всіх фронтах, а найбільш небезпечним зазвичай був Мессі. Аргентинець мав ще кілька хороших можливостей, а відзначився на 56-й хвилині. Нападнику з правого флангу асистував Алвес. Отримавши м'яч, Мессі озирнувся, після чого зробив чарівний постріл в лівий верхній кут. Надалі гра дещо заспокоїлася. Гості, задовольнивши гольові амбіції, трохи зменшили оберти. Борісовчане ж спробували нав'язати контргру, але не більше того. До небезпечних моментів справа біля воріт Віктора Вальдеса зовсім не доходила. А незадовго до фінального свистка Вілья, скориставшись передачею Масквелла, реалізував вихід один на один.
БАТЕ - «Барселона» - 0: 5