Грузія - Казахстан 0: 2 звіт про матч першого туру Ліги націй

1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Грузини перемогли на виїзді. фото kff.kz

Збірна Грузії виграла перший в історії матч Ліги націй https://cdn.segodnya.ua/img/article/11687/21_main_new.1536250127.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11687/21_tn.1536250127. jpg 2018-09-06T19: 08: 43 + 03: 00 Футбол У виїзному поєдинку грузини обіграли Казахстан

Збірна Грузії здобула перемогу над Казахстаном в першому матчі в історії Ліги націй УЄФА. Зустріч пройшла в Астані на стадіоні "Астана Арена" і завершилася з рахунком - 2: 0 на користь гостей.

На 69-й хвилині півзахисник Георгій Чакветадзе відкрив рахунок в матчі, а через п'ять хвилин захисник господарів Сергій Малий забив у власні ворота.

Грузія і Казахстан виступають в першій групі Ліги D, їх суперниками також є команди Латвії та Андорри, які зіграють між собою сьогодні (початок - о 21: 4).

Нагадаємо, що сьогодні збірна України в місті Угерське-Градіште стартує в Лізі націй. Суперником нашої команди буде збірна Чехії. Поєдинок розпочнеться о 21:45 за київським часом. ми ведемо онлайн-трансляцію матчу Чехія - Україна .

На цьому тижні відбулася презентація нової форми збірної України . Домашній комплект форми традиційного жовтого кольору, гостьова - синього. Новинкою стала поява резервної форми збірної України білого кольору. Також, крім екіпіровки польових гравців, були представлені зразки форми голкіперів. Вони червоного і чорного кольорів. Родзинкою екіпіровки став нанесений на спину гасло "Слава Україні".