Хімік переміг Київ-Баскет в матчі баскетбольної Суперліги

Гра в Південному завершилася з рахунком 89:75. Гра в Південному завершилася з рахунком 89:75

Хімік впевнено обіграв Київ-Баскет в матчі регулярного чемпіонату Суперліги / fbu.ua

У Південному місцевий "Хімік" проводив перший домашній матч регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч, в якому бронзові призери минулого сезону приймали дебютанта елітного дивізіону столичний Київ-Баскет.

Матч завершився з рахунком 89:75, повідомляє офіційний сайт змагань .

Команди без розгойдування почали матч: гості, як і очікувалося, тиснули через фарбу, а на допомогу бігменов киян з лави вийшов вибуховий Крик. Однак стартову десятихвилинку виграли южненці, у складі яких 10 балів вже за першу чверть набрав Едвін. Гості атакували з гри не гірше за суперника і мали перевагу на щитах, але 9 втрат за 10-хвилинний відрізок перекреслили старання киян. Особливих змін в малюнку гри у другій чверті не було, але цей відрізок трохи вдаліше провели гості, які зуміли встановити паритет на табло перед великою перервою.

Довгоочікуваний сплеск відбувся в другій частині третьої десятихвилинки. Кияни дуже захопилися індивідуальними діями в нападі і менше стали користуватися своєю перевагою в трисекундній. А господарі продовжували гнути свою лінію, активно рухаючи м'яч в нападі, результатом чого стали влучні вільні триочкові Рябчука і Павлова, а вдалий відрізок в нападі від Едвіна закріпив ривок южненців - 13: 2.

Заключну десятихвилинку гості почали з відставання -11, але за 6 хвилин зуміли майже повністю з'їсти перевага Хіміка, від якої після результативного швидкого відриву Луценко залишилося лише 2 очки.

Однак "зоряний час" Моріса Крика зіпсував усі плани киян на камбек. Після ефектного Данку Джонса Крик не зміг набрати легкі 2 очка, промахнувшись з-під кошика, потім сфолив на Сидорові, який виконував 3-очковий кидок. Розігруючий южненців реалізував всі три кидки, після чого вже в наступній атаці Крик допустив втрати, на що южненці відповіли ще однією результативною атакою від Павлова, повернувши собі комфортні +9 за 2 хвилини до кінця матчу.

Така перевага южненці вже не відпустили і навіть розвинули її, довівши матч до перемоги - 89:75. Невдалі відрізки Київ-Баскета в інших частинах третій і четвертій десятіхвілінок не дозволили команді Євгена Мурзіна зачепитися за першу виїзну перемогу в сезоні.

Кращим у складі Хіміка в цьому матчі став Деон Едвін, який до 19 очок додав 4 передачі та 4 перехоплення (РЕ +25), а також вдало зіграв Віталій Мальчевський, який, вийшовши з лавки, набрав 21 очко (4/5 двоочковим, 3 / 4 триочкових, 4/5 штрафних), а також зробив 5 підбірарнь і 2 перехоплення (РЕ +25).

До Києва-Баскета кращим став Грегг Мангано: у американського бігмена крім 15 очок в активі 9 підбирань (4 в нападі) і 4 передачі (РЕ +15). 17 очок, 6 підбирань, 6 передач і 3 перехоплення в активі у Моріса Крика, однак вирішальні хвилини гри американець провалив (РЕ +20).

Свій наступний матч "Хімік" проведе 20 жовтня вдома проти Черкаських Мавп, а Київ-Баскет в цей же день зіграє на виїзді проти Одеси.

Суперліги Парі-Матч. третій тур

Південний, СК Олімп

Хімік - Київ-Баскет 89:75 (22:19, 16:19 27:16, 24:21)

Хімік: Рябчук 3, Едвін 19 + 4 перехоплення, Войналович 2, Джонс 12 + 4 підбирання + 4 передачі, Павлов 11 + 7 підбирань + 4 передачі - старт; Мальчевський 21 + 5 підбирань, Антипов 1, Марченко 5, Сидоров 15 + 5 передачі

Київ-Баскет: Горобченко 5, Луценко 2, Крутоус 13 - 4 втрати, Мангано 15 + 9 підбирань + 4 передачі, Сандул - старт; Челован 9, Носков 0 + 5 підбирань, Петров 8 + 5 підбирань, Крик 17 + 6 підбирань + 6 передач - 4 втрати