Хюбшман віддає - Йірачека забиває. Греція - Чехія - 1: 2. Євро-2012. Група А. 2 тур

Томаш Хюбшман (ліворуч). Фото: АР

П'ятий ігровий день на Євро-2012 починали збірні Греції та Чехії . Перші в стартовому турі розійшлися миром з поляками, а другі програли росіянам.
У порівнянні з минулим поєдинком наставник чеської збірної Міхал Білек з перших хвилин матчу випустив на поле півзахисника «Шахтаря» Томаша Хюбшмана. І це відразу дало свої плоди - в гольовий атаці!
Вже на 3-й хвилині Томаш видав прекрасний розрізає пас на хід Йірачека, який не менше майстерно розібрався з воротарем греків. Не минуло й трьох хвилин, як підопічні Білека оформили другий м'яч: Піларж в падінні успішно замкнув простріл Гебр Селассіє від лицьової лінії.
Помилка Петра Чеха в досить простій ситуації, що мала місце вже у другому таймі, дозволила Гекасу скоротити розрив у рахунку - 1: 2 . І цей результат зберігся до самого фінального свистка. Відзначимо, що Хюбшман дограв зустріч до кінця.