Ібрагімович і Бекхем уклали парі на матч Швеція - Англія

Сьогодні, 10:45 Переглядів:

Колишні зірки своїх збірних підігріли інтерес до чвертьфіналу чемпіонату світу

Ібрагімович і Бекхем замість грали за «ПСЖ». фото AFP

Колишній нападаючий збірної Швеції Златан Ібрагімович і екс-півзахисник збірної Англії Девід Бекхем уклали парі на матч національних команд в 1/4 фіналу чемпіонату світу 2018. Матч Швеція - Англія пройде в Самарі сьогодні, 7 липня. Ми ведемо текстову онлайн-трансляцію матчу Швеція - Англія.

«Гей, Девід Бекхем. Якщо Англія обіграє Швецію, то вечеря за мій рахунок в будь-якій точці світу. А якщо в цьому матчі виграє Швеція, то ти купиш мені все, що я захочу, в магазині «Ікеа», ок? »- звернувся Ібрагімович до Бекхему.

«Якщо Швеція виграє, я особисто відведу тебе в« Ікеа »і куплю все, чого ти захочеш для свого нового особняка в Лос-Анджелесі. Але після перемоги Англії над Швецією хочу, щоб ти прийшов на матч англійської збірної на стадіоні «Уемблі» в її футболці і насолодився фіш-енд-чіпс в перерві матчу », - відповів Бекхем.

Ібрагімович погодився з умовами Девіда.

Нагадаємо, що вже два чвертьфінали чемпіонату світу завершилися. Спочатку команда Франції розібралася зі збірною Уругваю - 2: 0. Голами відзначилися Рафаель Варан і Антуан Грізманн.

А потім збірна Бельгії виграла у команди Бразилії - 2: 1 (Фернандіньо, 13, авт., Де Брюйне, 31 - Аугусто, 76).

джерело: сьогодні

А якщо в цьому матчі виграє Швеція, то ти купиш мені все, що я захочу, в магазині «Ікеа», ок?