Їхав грека через Польщу

Сама темна конячка.

Другий раз в історії збірної Греції в результаті жеребкування вони починали чемпіонат в якості екзаменованих у господарів чемпіонату. У 2004 році в грі з португальцями греки досягли позитивного результату, перемігши 2: 1. Тоді вихід команди Отто Рехагеля з групи з португальцями, іспанцями і нашими виглядав би не менше сенсаційно, ніж вихід Греції зі складу Євросоюзу. Всі ми знаємо красиву історію збірної Греції на тому чемпіонаті, гра якої воскресила поняття "тотального антифутболу".

Зігравши вчора внічию з поляками, грецькі футболісти знову ставлять під сумнів власну репутацію явних аутсайдерів турніру. Греки показали дуже симпатичну і видовищну гру з одним центральним нападаючим і двома крайніми інсайда, молнееносно змінюють позицію. За третю гру нашої збірної я відчуваю особливе занепокоєння.

Самара`с, сер!

Височенний нападник Селтіка виконав неймовірно великий обсяг роботи в другому таймі. Той, про кого можна сказати: орав за того хлопця. Першим відходив до своїх воріт і першим став прикривати м'яч корпусом біля воріт суперника, щоб зберегти прийнятний результат. Судячи з усього, Самарас приїхав на турнір в відмінних фізичних кондиціях. Лідер на поле, натхненник цілої нації .

Грецький скульптор.

Що ми знаємо про греків? Що вони ніколи не старіють і не змінюються зовні. Георгіос Карагуніс - талія грецької збірної в середині поля. На своїх плечах вивозив большості атак греків і припиняв наскоки суперника. Допоміг зацементувати лівий фланг оборони. Став би героєм матчу, забий пенальті, але воротар Титонь (чиє прізвище на російський лад перекладається приблизно як Табаков) дав прикурити грецькому капітану.

Як у випадку з Самарасом, відзначив би фізичну форму Карагуніса.

Відразу після росіян.

Фаворит в групі "життя" визначився. Поки новий лідер нашої збірної просить не сильно захоплюватися польотами за межі атмосфери, Георгіос Самарас вірить в себе і своїх уболівальників.

Працьовитість, досвід і відмінне фізичний стан лідерів - ось три головні козирі грецьких піратів. Матч з поляками показав, що греки готові до цього турніру фізично краще господарів. Підопічні Фернанду Сантуша довели, що здатні перевертати матчі, які йдуть не за їхнім сценарієм. І поки головним фактором успіху для збірної Польщі залишаються тріо з Дортмунда і підтримка червоно-білої армії уболівальників , Греки шукають внутрішні резерви відразу після перерви.

Внутрішній резерв.

Дімітріс Салпінгідіс . Вдало увійшов у гру після перерви атакуючий гравець ПАОКа, по суті зробив результат. Забив гол, заробив пенальті і червону картку для воротаря суперника, забив гол з мутного положення поза грою. І це за 45 хвилин!

Сатіріос Нініс, охрещений перлиною грецького збірної коментатором з Першого каналу, може залишитися без можливості засвітитися новими фарбами перед керівництвом свого нового клубу .