Календар ФК Барселона 2014/15 - Барселона 3 - 0 Баварія Мюнхен - ФК Барселона

3. форма команди
  4. Історія
  5. Шанс за шансом
  6. Мессі на допомогу

Два найбільших імені в європейському футболі трапляються на Камп Ноу в першому півфінальному матчі Ліги Чемпіонів, гра розпочнеться о 21:45 за московським часом. Два найбільших імені в європейському футболі трапляються на Камп Ноу в першому півфінальному матчі Ліги Чемпіонів, гра розпочнеться о 21:45 за московським часом

Маскерано в попередньому раунді проти ПСЖ / ФОТО: MIGUEL RUIZ - FCB

Вирішальна фаза сезону 2014/15 триває в середу, першим півфінальним матчем Ліги Чемпіонів між ФК Барселона і Баварією Мюнхен . Гра знаменує повернення Пепа Гвардіоли на Камп Ноу в перший раз після відходу з клубу ще влітку 2012 року. Команду тепер тренує його друг і колишній партнер по Барсі Луїс Енріке. Матч стартує о 21:45 за московським часом в середу, а у відповідь відбудеться наступного вівторка на Альянс Арені, два гранда європейського футболу борються за місце в фіналі Ліги Чемпіонів, який відбудеться 6 червня в Берліні.

Новини команди

Головний тренер Барси Луїс Енріке і його команди провели останнє тренування у вівторок напередодні матчу з Баварією на Камп Ноу. Жеремі Матьє пропустить матч через проблеми ахіллового сухожилля, але хороша новина для Томаса Вермален, який включений до складу команди. Масіп, Дуглас, Монтойя і Роберто пропустять матч разом з травмованим Матьє, повний склад команди оголосили в середу вдень: Тер Штеген, Браво, Дані Алвес, Адріано, Альба, Піке, Бартра, Маскерано, Вермален, Серхіо, Чаві, Іньєста, Ракітіч , Рафінья, Педро, Неймар, Суарес і Мессі.

Тренер Баварії Пеп Гвардіола Баварія підходить до півфіналу Ліги Чемпіонів з великою кількістю травмованих та ресурси команди на межі, кілька ключових гравців не приїхали в Барселону. Впливовий Голландський вінгер Арьєн Роббен вибув на іншу частину сезону через травму, яку отримав всього на 16 хвилині півфіналу Кубка Німеччини, в якому Боруссія Дортмунд перемогла. Французька зірка Франк Рібері, захисник Давид Алаба, Хольгер Бадштубер і півзахисник Себастьян Роде також не братимуть участі в матчі з Барсою через травму. Нападаючий Роберт Левандовскі під сумнівом після перелому носа і щелепи, які отримав в матчі проти Дортмунда. Поляк тренувався останні дні в захисною маскою і Гвардіола зізнався на своїй перед матчевій прес-конференції у вівторок, що він почекає і подивиться, як Левандовскі тренується, перш ніж прийме остаточне рішення. Краща новина для чемпіонів Бундесліги, що Мехді Бенатіа і колишній гравець Атлетик Більбао Хаві Мартінес оговтався від травми.

думка тренера

На своєму виступі перед пресою у вівторок, тренер Барси Луїс Енріке похвалив своїх опонентів: "Мені подобається Баварія, вони дуже інтенсивні в атаці і в захисті". Луїс Енріке підкреслив якість гри в середу на Камп Ноу: "Є тільки один м'яч на поле і дві команди, які хочуть його контролювати, ми повинні подивитися, хто зробить це краще. Це найбільш привабливий матч в Європі". Луїс Енріке зізнався, що повернення його колишнього товариша по команді Гвардіоли робить гру особливою: "Ми не збираємося в цьому матчі перемогти Пепа. Буде добре побачити його, але мої гравці знають, як важлива ця гра, є доступний для всіх фінал і це така велика дичина, яка більше, ніж просто певні люди".

У свою чергу тренер Баварії Пеп Гвардіола зізнався, що обставини трохи незвичайні: "Ви повинні зрозуміти, що для мене це не звичайна гра. Барса була моїм будинком протягом 30 років, але тепер я тренер Баварії і я тут для гри. Це моя робота і я повинен зробити її так добре, на скільки це можливо ", людина, яка провела чотири сезони в блаугране також був чесним, коли його запитали про те, як він планував боротися з Лео Мессі:" Ви не можете зупинити Мессі. Бачачи, де він знаходиться, ми можемо тільки спробувати не дозволити прийняти м'яч ".

форма команди

Після перемоги вдома над Парі Сен Жермен 2-0 в чвертьфіналі Ліги Чемпіонів, команда Луїса Енріке зберегла свою задачу боротися за титул трьома перемогами поспіль, в якому вони забили 16 раз і не пропустили жодного разу. 2-0 перемога в дербі проти каталонського Еспаньола, далі пішла красива перемога вдома над Хетафе 6-0 і перемога 0-8 в Кордові , Луїс Суарес забив свій перший хет-трик за Барсу і команда залишається на першій сходинці в таблиці з двома очками переваги над Реал Мадрид, всього за три гри до кінця сезону.

Баварія завоювала 25-й титул Бундесліги 26 квітня, коли Вольфсбург програв Боруссії Мюнхенгладбах, а Баварія перемогла Герту 1-0 і баварці стали чемпіонами. Однак, Баварія оступилася, потерав будинку в півфіналі Кубка Німеччини з пенальті Боруссії. У вихідні вони програли 2-0 на виїзді Байєру, Гвардіола вирішив дати відпочити кільком гравцям перед поїздкою в Барселону.

Історія

Команди зустрічалися вісім разів в єврокубках, Барса обіграла німців тільки один раз в той час, як два рази зіграли в нічию і втратити п'ять разів програла. Проте, була незабутня перемога ще в 2009 році, коли Барса підняла знаменитий трофей після перемоги над Манчестер Юнайтед у фіналі, який проходив в Римі. Команда обіграла баварців в чвертьфіналі змагань 4-0 перемога на Камп Ноу, а на виїзді була нічия 1-1. Лео Мессі забив у першому матчі двічі, Тьєррі Анрі і Самуель Ето'О забили ще по голу. Останнє протистояння команд в Європі не повертає такі щасливі спогади, Баварія перемогла 4-0 будинки в Мюнхені і 0-3 на Камп Ноу в півфіналі 2013 року.

Німці протрималися 75 хвилин, потім два голи Мессі і один Неймара забезпечили вражаючу перемогу з рахунком 3-0.

Лео Мессі святкує один з двох м'ячів / ФОТО: GERMÁN PARGA - FCB

Це виявлялася не легка гра для ФК Барселона, маючи момент за моментом, проти добре організованої захисту Пепа Гвардіоли. Але остання чверть години справила різкий поворот подій. Два фантастичних голи від Мессі раптово виводять каталонців уперед, а в компенсований час Неймар практично прокладає дорогу до Берліна.

Шанс за шансом

Гра ознаменувала шалений початок обох команд, які борються за контроль над м'ячем і прагнуть створити тиск. Але знадобилося 18 хвилин для Баварії, щоб отримати перший реальний шанс, коли Левандовскі виявився в прекрасному стані, але пробив неточно. На той час Барса вже мала свої моменти неодноразово. Три хороших моменти були у Суареса, в одному він виходив один на один з воротарем Баварії Нойером.

Барса продовжувала атакувати, Мессі на 21-й хвилині мав хороший шанс, але тільки не потрапив, Боатенг запобіг удар Суареса після ідеального кросу Жорді Альби, потім уругваєць пробив головою, але м'яч пройшов поруч зі штангою, Нойер витончено зловив м'яч намертво після штрафного удару в виконанні Мессі, а через кілька миттєвостей вступив в гру знову, щоб запобігти удар Дані Алвеса після чудового пасу від Іньєсти. Ракітіч також пробив по воротах, але не небезпечно, незважаючи на відкритий футбол, гості в першій половині гри не створили нічого.

Мессі на допомогу

Оборонний блиск Баварії продовжував заважати Барсі і після перерви, в той час, як чемпіони бундесліги почали створювати значні проблеми в штрафний Барси, Маскерано відправив м'яч на кутовий після удару Левандовськи. Барса провела небезпечну атаку, коли Мессі вивів Неймара на ударну позицію, але Нойер ще раз показав свій клас.

Потім все ізменілось.Всего лише за 15 хвилин до кінця матчу, Мессі отримав м'яч на краю штрафного і пробив сильним ударом лівою, Нойер був не в силах витягнути. А всього три хвилини потому, він зробив це знову. Аргентинець обіграв Боатенга, який впав, як підкошений після спритного дриблінгу Мессі, а потім він відправив м'яч парашутом в ворота над головою Нойєра. Просто клас!

І було ще більше. На четвертій хвилині компенсованого часу, Суарес знайшов Мессі, який, в свою чергу вивів Неймара один на один з воротарем Баварії і холоднокровно поклав м'яч в сітку. Наступного тижня відбудеться матч-відповідь на Альянс арені, але перевага Барси в три м'ячі дуже в виграшному становищі!