Кавказький Вузол | Грузинський клуб переміг в чемпіонаті Європи з дзюдо

Чемпіонат Європи з дзюдо серед клубів "Ліга Європи" в Бухаресті сьогодні завершився перемогою грузинського клубу "Голден Горі".

Грузинський клуб представляли Важа Маргвелашвілі (66 кг), Лаша Шавдатуашвілі (73 кг), Лука Маісурадзе (81 кг), Бека Гвініашвілі (90 кг) і Ушангі Кокаурі (+90 кг).

8 грудня Голден Горі виграв клубний чемпіонат Європи 8 грудня "Голден Горі" виграв клубний чемпіонат Європи. По дорозі до фіналу грузинська команда перемогла німецька, італійська та сербський клуби і в заключній зустрічі здобула перемогу над французьким клубом з рахунком 3: 2, повідомляє грузинський "Перший канал".

У наступному році "Голден Горі" зможе виступити в "Лізі чемпіонів", інформує група VKontakte Georgian Judo (Дзюдо Грузії).

Чемпіонат Європи серед клубних команд, що раніше називався Кубком Європи, був вперше організований в 1960 році. З 2014 року клубні європейські змагання проходили як два самостійних турніру. В цьому році Європейський союз дзюдо вперше проводить в рамках одного змагання відразу два турніри - "Лігу чемпіонів" і "Лігу Європи" чемпіонату клубних команд. Змагання в Бухаресті розпочалися 7-грудня і закінчаться 9 грудня повідомляє judo.ru.

Фото і відео для публікації потрібно надсилати саме через Telegram, вибираючи при цьому функцію «Надіслати файл» замість «Надіслати фото» або «Надіслати відео». Канали Telegram і WhatsApp більш безпечні для передачі інформації, ніж звичайні SMS. Кнопки працюють при встановлених програм Telegram і WhatsApp. Номер для телеграм і WhatsApp +49 тисячі п'ятсот сімдесят сім 2317856.