Казахстан завоював другу медаль чемпіонату світу з боксу серед жінок

• повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 1

Казахстанка Жайна Шекербекова воювали в фіналі чемпіонату світу-2018, що проходить в Нью-Делі (Індія), у ваговій категорії до 51 кілограм, повідомляє Sports.kz.

Колишня чемпіонка Азії 2010 року, Жайна Шекербекова вийшла на ринг проти північнокорейської боксерки Пан Чай Май. Бій пройшов повну дистанцію і завершився впевненою перемогою спортсменки з КНДР одноголосним рішенням суддів - 5: 0. Таким чином, Жайна Шекербекова отримає тільки «срібло» чемпіонату.

Нагадаємо, раніше Жайна в півфіналі здолала японку Наміки цукімі, здобувши верх одноголосним рішенням суддів - 5: 0. У червні Наміки сенсаційно перемогла на Кубку Президента РК дворазову чемпіонку світу з Казахстану Назим Кизайбай.

З усіх казахстанок медаль чемпіонату до цього завоювала тільки Карина Ібрагімова, взявши «бронзу» в категорії до 60 кг. Вона на шляху до фіналу поступилася ірландці Келлі Херрингтон.