Кращі розв'язки в історії плей-офф Ліги чемпіонів. «Реал» - «Ювентус»

1. Сезон-один тисяча дев'ятсот дев'яносто вісім / 99. «Манчестер Юнайтед» - «Баварія» - 2: 1 Голи:...

Голи: Шерінгем, 90 + 1, Сульшер, 90 + 3 - Баслер, 6
Головна драма в історії Ліги чемпіонів. Франц Беккенбауер розповідав, що на 90-й хвилині вийшов з VIP-ложі і на ліфті поїхав до футбольного поля, а коли прийшов до полю - побачив на табло 1: 2 замість 1: 0 і ... подумав, що на «Камп Ноу» зламалося табло. Насправді немає: баварські піжони розтринькали масу моментів, а «Юнайтед» по-британськи відповів двома кутовими. Шерінгем в штовханині підправив м'яч після удару Гіггза і зрівняв рахунок, а Уле-Гуннар Сульшер на наступному Корнер забив переможний гол. Football, bloody hell.

Відео можна подивитися на YouTube-каналі SPORT LIFE .

Сезон-1999/2000. «Баварія» - «Порту» 2: 1

Голи: Пауло Сержіо, 15, Лінке, 90 + 2 - Жардел, 90
У наступному розіграші Ліги чемпіонів у матчі-відповіді чвертьфінальної гри проти «Порту» (рахунок першої гри - 1: 1) німці примудрилися пропустити від Маріо Жардела на 90-й хвилині і тут же відповісти переможним голом Томаса Лінке. Правда, далі півфіналу, де на них вже чекав «Реал», пройти «Баварії» не судилося.

Сезон-2004/05. «Ліверпуль» - «Мілан» - 3: 3, 3: 2 по пенальті

Голи: Джеррард, 54, Шміцер, 56, Алонсо, 60 - Мальдіні, 1, Креспо, 39, 44
Ще один легендарний фінал Ліги чемпіонів. «Ліверпуль» програвав 0: 3 до перерви, але примудрився перевернути все за 15 хвилин другого тайму. Стівен Джеррард пішов за прикладом іншого капітана, Паоло Мальдіні, і забив перший м'яч своєї команди у фіналі. Володимир Шміцер скоротив відставання до мінімуму, а Хабі Алонсо відновив баланс. Потім виграти міг хто завгодно, але виграв в серії пенальті «Ліверпуль» - завдяки ногам-спагетті і незвичайній манері гри на 11-метрових Єжи Дудека.

Потім виграти міг хто завгодно, але виграв в серії пенальті «Ліверпуль» - завдяки ногам-спагетті і незвичайній манері гри на 11-метрових Єжи Дудека

Сезон-2004/05. «Ліверпуль» - «Мілан»

Відео можна подивитися перейшовши за цим посиланням .

Сезон-2008/09. «Челсі» - «Барселона» - 1: 1

Голи: Ессьєн, 9 - Іньєста, 90 + 3
Драма на «Стемфорд Брідж», де кожен бачить свого головного героя. Для фанатів «Челсі» центральна фігура матчу - норвежець Том Хеннінг Евребе. Показання навколо Евребе розходяться: він не поставив чи то два, чи то три, чи то сім чистих пенальті у ворота «Барселони». Але в будь-якому випадку відпрацював настільки слабо, що до сих пір отримує додому кулі в конверті. Навіть при такому суддівстві «Челсі» вів 1: 0, але на 93-й хвилині змарнував свій хиткий перевагу. Андрес Іньєста забив з-за меж штрафного і відправив «Барселону» у фінал Ліги чемпіонів, який каталонці виграють у «Манчестер Юнайтед».

ВІДЕО

Сезон-2012/13. «Боруссія» Д - «Малага» - 3: 2

Голи: Левандовські, 40, Ройс, 90 + 1, Сантана, 90 + 3 - Хоакін, 25, Елізеу, 82
Кращий косплей на розв'язку-1999. «Малага» Мануеля Пеллегріні була в декількох хвилинах від півфіналу Ліги чемпіонів, виграючи 2: 1 до 90-й хвилині. Але команда Юргена Клоппа кинулася на самий розпачливий штурм в своїй історії (так несамовито «Боруссія" не налягала в штрафну ні до, ні після). Головним героєм навалу став Феліпе Сантана - так, той, який через кілька років вилетить з Прем'єр-Ліги з «Кубанню». Марко Ройс після знижки Сантани зрівняв рахунок, а в наступній атаці після навісу Шибер змахнув м'яч в дальній кут, а бразилець підправив його вже на лінії воротарського. З системою VAR такої розв'язки не було б - суддя не побачив офсайд, коли Сантана забивав третій м'яч. Але це додало моменту тільки більше драми.

ВІДЕО

Сезон-2013/14. «Реал» - «Атлетіко» - 4: 1 ДВ

Голи: Рамос, 90 + 3, Бейл, 110, Марсело, 118, Роналду, 120 - Годін, 36
Вершкова частина Мадрида визубрила поєднання цифр 92:48 - це час Серхіо Рамоса. «Атлетіко» в своєму стилі вбивав статусного суперника у фіналі Ліги чемпіонів, у «Реала» залишався останній кутовий, і Рамос перетворив його в гол, в своєму стилі вилетівши під навіс. «Реал» перевів мадридське дербі у фіналі ЛЧ в овертайм, а там покарав втомлений «Атлетіко» ще тричі.

ВІДЕО

Сезон 2016/17. «Барселона» - «Парі Сен-Жермен» - 6: 1

Голи: Суарес, 3, Курзава (автогол), 40, Мессі, 50, Неймар, 88, 90 + 1, Роберто, 90 + 5 - Кавані, 62
Можна нескінченно сперечатися, хто головний герой торішнього березневого вечора. Неймар, який видав чудо-матч за півроку до трансферу в «ПСЖ»? Сержі Роберто, чия кар'єра вже стала успішною після ривка в потрібне місце на 95-й хвилині? Деніз Айтекін, особисто ховали «ПСЖ» сильніше, ніж самі парижани - своєю скутістю? Всі фактори зійшлися разом, так і вийшов самий дикий камбек в двоматчевому протистоянні Ліги чемпіонів. «Барселона» програла в Парижі 0: 4, до 88-ї хвилини вигравала вдома 3: 1 і ніяк не заслуговувала проходу далі ... а в час, що залишився розчавила «ПСЖ» і забила ще тричі. Неймар, знову Неймар, Роберто - потрібно визубрити всіх героїв того великого і скандального матчу.

ВІДЕО

Сезон-2017/18. «Реал» - «Ювентус» - 1: 3

Голи: Роналду, 90 + 7 - Манджукич, 2, 37, Матюїді, 60
Поповнення в золотої колекції Ліги чемпіонів. Будинки «Ювентус» програв 0: 3, а перед матчем його шанси сприймалися як мізерні ... але швидкий гол Маріо Манджукич в Мадриді раптово перевернув всю ситуацію в парі. Перед перервою «Ювентус» забив ще (знову стараннями Манджукич), на початку другого тайму - зрівняв загальний рахунок (Матюїді підкараулив дику помилку Кейлор Наваса).
Гра котилася до овертайму, але один закид у штрафну на Кріштіану Роналду все змінив. Кріш скинув м'яч на Лукаса Васкеса у воротарський, Бенатія врізався в гравця «Реала» ззаду, і суддя призначив пенальті. А Джіджі Буффон так завзято сперечався з суддівським рішенням, що схопив червону картку. У «Ювентуса» знайшлася заміна для виходу воротаря, Войцеха Щенсного, але удар з пенальті від Кріштіану він не витягнув - «Реал» врятувався від овертайму і витягнув двоматчеве протистояння. Яке спочатку було в його руках.

ВІДЕО

Неймар, який видав чудо-матч за півроку до трансферу в «ПСЖ»?
Сержі Роберто, чия кар'єра вже стала успішною після ривка в потрібне місце на 95-й хвилині?
Деніз Айтекін, особисто ховали «ПСЖ» сильніше, ніж самі парижани - своєю скутістю?