Кращий гравець українського волейболу перейшов в італійський клуб

Один з лідерів збірної України з волейболу, гравець чемпіона країни - харківського «Локомотива» - Олег Плотницький продовжить кар'єру в італійській Серії А

20-річний талановитий український гравець погодив контракт з командою Gi Group Monza, яка в 2001 році виграла національний чемпіонат, повідомляє "УНІАН".

Наставником клубу є іспанець Мігель Анхель Фаласка - чемпіон Європи та триразовий призер Євроліги, а також головний тренер національної команди Чехії.

Плотницкий попрощався з уболівальниками "Локомотива" і подякував усім за підтримку.

У складі збірної України Плотницкий став переможцем Євроліги, а з молодіжною збірною України (U-20) в 2016 році завоював срібло на чемпіонаті Європи серед однолітків, отримавши приз кращого гравця турніру.

"Монца" - представник вищого дивізіону італійського волейболу. У нинішньому сезоні команда слабо стартувала, і поки займає 12-е місце в турнірній таблиці (2 перемоги, 6 поразок, 6 очок). Але попереду ще 22 туру, по ходу яких у команди Плотницького є шанс виправити ситуацію.

Історична назва команди "Воллей Мілано", а спонсорську назва - "Джі Груп Монца". Саме під спонсорським назвою команда і виступає в усіх турнірах. Починаючи з 2013 року клуб грає в Монці, місті в 20-ти кілометрах від Мілана.