Краснодар - Арсенал Тула 14 квітня 2018.

«Краснодар» розгромив тульський «Арсенал» в матчі 26-го туру чемпіонату Росії. Зустріч пройшла в Краснодарі на однойменному стадіоні і завершилася з рахунком 3: 0 на користь господарів.

На 4-й хвилині півзахисник Вандерсон Соуза виконав передачу на лівий кут штрафного майданчика, Крістіан Рамірес пройшов вперед і подав до лінії штрафної, а Віктор Классон вдало набіг на м'яч і в падінні відправив м'яч у ворота. В середині першого тайму Федір Смолов отримав м'яч і виконав передачу в штрафний майданчик на Сергія Петрова, який пробив по воротах і забив гол.

За кілька хвилин до кінця основного часу матчу «Краснодар» ще більше збільшив свою перевагу завдяки м'ячу Рікардо Лаборде.

«Краснодар» набрав 47 очок і піднявся на третє місце в таблиці РФПЛ, обігнавши «Зеніт» і ЦСКА. Правда, синьо-біло-блакитні провели на одну гру менше, армійці - на дві. «Арсенал» (35) розташовується на шостому рядку.

У наступному матчі тульська команда зустріне на своєму полі «Зеніт» 22 квітня. «Краснодар» в цей же день зіграє в столиці з ЦСКА.

Оцініть матеріал:

олег1952 - 15.04.2018 11:30

У цих двох матчах з "Динамо" і "Арсеналом" "Зеніт" ще втратить очки і заспокоїться розмовами і про третє місце. А Манчіні в іграх, що залишилися буде експериментувати зі складом і випускати молодняк, таке моє припущення.