КРБ-2014. Новий краватка для Медведєва

Магнітогорський «Металург» здобув впевнену перемогу над СКА з рахунком 4: 1 в рамках Кубка Республіки Башкортостан. Тим самим чинний володар Кубка Гагаріна кілька засмутив президента КХЛ і одного з босів пітерського суперклубу Олександра Медведєва в день його народження.

СКА - Магнітка рідкісне протистояння останніх років. Лише двічі в сезоні в рамках регулярного чемпіонату могли зустрічатися ці команди між собою. Але кожне таке «побачення» цікаво по-своєму. Пітеру і Магнітці ділити, власне, нічого. У плей-офф вони можуть зійтися тільки в фіналі Кубка Гагаріна. Однак в серпневих матчах дуже важливо мати в спарингах сильних суперників. І СКА якраз один з таких.

Уральці на перших хвилинах виглядали активніше за суперника. Небезпечно в упор кидав Косів, не потрапив в створ з вигідної позиції Коварж. В організації атак брали участь всі чотири ланки. Причому, для літнього хокею вони були дуже збалансовані. Магнітка заявила всіх найсильніших. Схоже, серйозна конкуренція в боротьбі за місце в складі очікує Григоренко, Потєхіна, Каменєва.

Перше ж більшість підшефні Кінен реалізували. Причому, зробили це в невластивому для розіграшу «п'ять на чотири» стилі: Осала, отримавши пас з глибини атаки від Брента, знайшов вільний коридор на лівому краю нападу і кинув, не зближуючись з голкіпером - 0: 1. Півтори хвилини потому молодий захисник Магнітки Береглазов відкрив рахунок своїм голам за «Металург», вразивши ближню «дев'ятку» з близької відстані - 0: 2.

А коли на початку другого періоду Антипин в більшості з ближнього «п'ятачка» закинув третю шайбу, інтрига в матчі майже померла. Все б нічого, але 14-го серпня президент КХЛ і один з босів СКА Олександр Медведєв відзначав свій 59-й день народження. Зрозуміло, на який результат налаштовувалися пітерці. Однак результати передсезонних матчів не мають логіки. І тут не розбереш причини успіху і невдач.

У конкретному поєдинку Магнітка виглядала свіжіше і точніше. Зіграності було більше. Хоча легіонерських ланка минулого літа не минало передсезонну підготовку з «Металургом». І в зв'язку з цим вболівальники Магнітки можуть сподіватися на посилення гри з боку осалить, Брента і Паре.

На екваторі матчу Мозякин, що вискочив з лави штрафників, не використав вихід «один в нуль» з салаки. Трохи пізніше капітан Магнітки все-таки забив: з кидком Маленьких з кута синьої лінії Салак впорався, але зреагувала на добивання Мозякин не залишив шансів СКА - 0: 4.

У третьому періоді армійці відіграли один гол. Магнітогорци не зменшили обертів, але суперник більш уважно і дисципліновано діяв в обороні.

У серії буллітів всіх здивував захисник Береглазов, катнув шайбу між щитків воротаря в той момент, коли цього ніхто не чекав.

На знімках ( www.ska.ru ): Олексій Береглазов - гол з гри і реалізований буліт; небезпечний момент біля воріт Салака.

СКА - «Металург» - 1: 4 (0: 2, 0: 2, 1: 0).

14 серпня 2014 року. Уфа. ДС «Уфа-Арена».

СКА (10): Салак; Калінін - Рясенскій, Ковальчук (к) - Ерікссон - Тихонов; Александров - Кутейкин (2), Панарін - Шипачьов (4) - Дадонов; Чудінов - Бєлов, Торесен - Мортенсcон - Червенка; Сергєєв - Семенов, Кетов - Каблуков - Понікаровський (4).

«Металург» (12): Кошечкин; Антипин - Бірюков, Мозякин (к) (2) - Коварж - Заріпов; Чи - Береглазов, Платонов - Юньков - Якуцени; Хабаров - Терещенко (2), Осала - Брент (4) - Парі; Маленьких (2), Тимкин - Шафігулін - Косів (2); Григоренко.

Голи: 0: 1 Осала (Брент, 12.00, б.), 0: 2 Береглазов (Тимкин, 13.35), 0: 3 Антипин (Заріпов, б.), 0: 4 Мозякин (Маленьких, 35.20), 1: 4 Дадонов (Панарін, Шипачьов, 43.09, б.).

Буліти: 0: 0 Юньков, 0: 0 Ковальчук, 0: 0 Парі, 1: 0 Червенка, 1: 1 Береглазов, 1: 1 Панарін.