Левскі Громі на Кубок, підлітки блищать "блакитним" (відео + галерея) \ t

Команда Левський почав страйк у Кубку Болгарії за сезон 2018/2019. "Блюз" зірвався з 6: 0 Trident Athletic (Куклен) на стадіоні "Локомотив" у парку Лаута в Пловдиві. Рекордсмен нагороди отримав впевненість у собі перед дербі ЦСКА Софія у суботу на стадіоні Василя Левського. Молодша команда Атанас Кабов (44) і Станіслав Іванов (72, 76) забили свої перші голи у клубі, а Сергій Буш (44), Філіп Нашіменто (85), який також забив перший гол у софійській команді, а власна мета Янко Гюзлева (75) були авторами інших цілей. В результаті 0: 0 ще один підліток мешканців Софії - Микола Крастев , врятував команду на 33-й хвилині, коли Димитар Джонджуров залишився один проти нього.
Восьмий у Південно-Східній Третій Лізі намагалися ускладнити для софіян, але після того, як перший гол впав, на полі залишилася лише одна команда. Гості могли забивати хоч трохи більше голів, але були неймовірні недоліки Пауліньо , Rivaldin і Nashimento.
Таким чином, рейс хлопчиків Веселіна Філіпова в Кубку закінчився після зняття команд Асеновець (4: 1), Раковського (2: 1) і Мариці (2: 1). Свиленград (2: 0) до фіналу в міжкваліфікаційних кваліфікаціях, а також до фіналу 1/16 фіналу після успіху з 1: 0 над Созополь в фінал Південно-Східної Болгарії .

Атлетик (Куклен)   /> @@@ Атлетик (Куклен) "/> @@@

Керівництво Левського привітало Атлетик (Куклен) перед матчем. Причиною цього є міні-футбольний титул БАМФ, який вони відіграють для KCM Plovdiv. Крім перемоги в титулі, команда також досягла 1/8 фіналу в Лізі чемпіонів.
Лейтенант Славіса Стоянович був зробив багато змін у складі перемоги з 4: 1 над Вітоша (Бістриця) . Вісім були в стартовій 11 Софії, але тільки Мілош Цветкович , Іван Горанов і Паулліньо почав знову з першої хвилини, поки інші футболісти не взяли перерву.
Повертаючись з Ботев (Враца) У цьому сезоні Микола Крастев дебютував з командою рідного клубу. Холмар Ейфсон і нове доповнення Nuno Reisch , які дебютували, були центральними захисниками. Calip Tiam і Philippe Nashimento, які також вийшли вперше з новим тренером, були півзахисниками. За Сергієм Бушем виступали Атанас Кабов і Богдан Ващук. Хлопчик записав перші хвилини протягом сезону, в той час як естонець був першим гравцем.

@@@ @@@

Сербський тренер дав йому повний розрив Габріель Обертан , Eimen Belaid , Девід Маріані , Герсон Cabral і Станіслав Костов , які знаходилися за межами групи, а Давид Яблоноскій, Мартін Полачек і Антоні Белмонт резерви залишилися. Як відомо, все це відбулося тому, що в суботу 26-кратні чемпіони вийшли проти ЦСКА Софії в дербі з 10-й тур з Перша ліга , де вони ділять першу позицію.
Поєдинок розпочався у повільному темпі, коли Пауліньо зробив перший удар по воротах, який пройшов повз правого променя. Шабан Османов зробив перший удар у контурі дверей, що потрапив до Крастева. У 11-ій хвилині Ващук ударив головою, але Димитар Георгієв з хорошим рефлексом зарізав. Гострий вхід Юліана Романова в ногу Буша був засуджений жовтою картою.

@@@ @@@

Нашіменто і Джанджуров вийшли в суперечку в 23-й хвилині, але вони пропустили картки. Кабоб стріляє на відстані 22 метри. У наступні кілька хвилин Пауліньо пропустив хороші шанси на контратаку, а потім пропустив голову, злегка стріляючи в руки воротаря.
Воротар Димітар Георгієв був кинутий на ноги Кабо в 32-й хвилині, а через кілька секунд Атлетик пропустив унікальний шанс повести. Османов чудово вивів Джонджурова, якого висвітлював Іван Горанов. Восьмий з господарів добре взяв м'яч і підійшов до Крастева, який побив страйк і врятував громадян Софії.
Paulinho пропустив п'яту з п'ятою на порожніх дверях, але навіть якщо б він це зробив, атака не була б достойною, оскільки бразилець був у засідці. У цій ситуації спортсмен показав середньому пальцю футболіста гостя.
Левський взяв 40-ту хвилину. Ващук був знайдений за обороною після пострілу з боком, естонець зупинив м'яч і різко по центру, і двометровий Cabov вдарив м'яч у сітку. Юнак із задоволенням забив свій перший гол за клуб у своєму четвертому командному матчі і лише другий як чемпіон.
Гол був вражений аматорами, які рятували себе від другого гола в наступній атаці блефу. Ващук би, але фехтувальник переможений. Тим не менш, "синій" подвоїв рахунок в 44-й хвилині. Цього разу Сергій Буш дав гарний удар Івану Горанову і приємним ударом відправив м'яч у дальній кут.

Друга частина стала зіткненням дверей. Молодий кабоб вітав глядачів ворожнечею, а потім на його місце прийшов Станіслав Іванов. Через три хвилини він написав про неї, коли Георгієв врятував удар. На 66-й хвилині Пауліньо зробив неймовірний пас. Бразилець потрапив у верхню балку двох метрів на порожні двері після того, як виявив центрування Ващука. Ривальдін змінив Буша, а в 69-й хвилині Нашмітото зробив ще один великий прохід для "синього".

Португальця було складено, перевернув захисника, але замість того, щоб вручити двом вільним товаришам по команді постріл в руки воротаря, який підбурює Стоянович. Rivaldino також зробив неймовірний прохід, пропускаючи один метр, стріляючи в воротаря Георгієва і потім вчинивши злочин проти нього.

@@@ @@@

Через кілька хвилин другий Левський підліток забив свій перший гол за клуб. Це сталося в 72-й хвилині, коли Станіслав Іванов відправив м'яч у сітку після центрування Нашіменто. Хлопчик забив лівою ногою і відкрив ворота, а господарі засвідчили засаду. Приємне центрування Цветковича призвело до четвертого гола на 74-й хвилині. Захисник Гюлюльов узяв м'яч у власних дверях і збільшив лідерство "блакитного", який через хвилину відзначив свій п'ятий гол. Бомбардиром знову став Станіслав Іванов, який чекав 25 ігор, щоб забити свій перший гол, але тепер забив свої перші два голи у матчі. Ващук зламав праворуч і повернувся до 19-річного футболіста, який взяв м'яч і стріляв лівою ногою під променями.
Гравці «Левських» продовжували атакувати, а на 85-й хвилині настав час «Нашіменто». Колишній гравець "Динамо" Бухарест забив гол після Горанова. Таким чином, він також зробив перший гол з командою 26-кратних чемпіонів.
Фіналіст минулого року Левський закінчив у 1/8 фіналу турніру, в цьому сезоні амбітним є досягнення трофею, який уникнув "синього" з 2007 року. АТЛЕТИЧНИЙ КУКЛЕН - ЛЕВСЬКИ 0: 6
0: 1 Кабо (40)