Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. "Реал" - "Барселона" - 0: 2. В "Реалі" вважають, що Пепе не торкнулася Алвеса

На офіційному сайті "Реала" з'явилася заява за підсумками вчорашньої поразки мадридського клубу в домашньому першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів з "Барселоною" (0: 2). Під заголовком "На повторі видно, що Пепе не торкнулася Алвеса" розміщений текст з приводу численних симуляцій гравців "Барси" і ролик, який підтверджує неспортивні дії футболістів каталонського клубу, повідомляє Спорт-Експрес .

У заяві йдеться:

Вже багато було сказано і написано з приводу видалення Пепе в матчі з "Барселоною" в півфіналі Ліги чемпіонів, але відеозапис інциденту звучить куди голосніше за будь-слів, і цей ролик показує, що футболіст торкнувся тільки м'яча. До кінця гри залишалося 30 хвилин і суддя Вольфганг Штарк показав Пепе пряму червону картку після його зіткнення з Алвесом. Бразилець, який корчився від болю і покинув газон на ношах, як тільки побачив, що арбітр після консультації з асистентом показав червону картку, як ні в чому не бувало повернувся на поле.

Однак це був не єдиний спірний епізод у матчі. На 39-й хвилині Педро на швидкості врізався в Арбелоа. Це була боротьба плече в плече і ніякої агресії не було, але Педро завалився на газон, схопившись за обличчя, і вся Барселонська лава вскочила і стала вимагати покарання за цей фол.

І такі некрасящее гру епізод стають постійними. Подивіться на повтор інциденту між Марселу і Бускетсом за п'ять хвилин до видалення Пепе. Знову контакт і гравець "Барселони" падає на газон. На це раз це був не Алвес, а Бускетс. Картинність падіння була настільки очевидна, як вираз подиву на обличчі Марселу. Захисник корпусом переховував м'яч, і Бускетс натрапив на його спину і впав, схопившись руками за обличчя. Ще одне підтвердження неспортивної боротьби, яке підтверджує необхідність судді боротися з подібним. Так тривало протягом усіх 90 хвилин, і весь світ став свідком того, що відбувається завдяки телебаченню.

Посилання на відеоролик на офіційному сайті "Реала" .