Ліга чемпіонів. «Баварія» - «Реал Мадрид» 1-2. Кріштіану прокидається і вирішує / Realmadrid.ru

У першому чвертьфінальному матчі Ліги Чемпіонів «Реал Мадрид» завдяки дублю Кріштіану Роналду переграв на виїзді «Баварію» з рахунком 2-1

У першому чвертьфінальному матчі Ліги Чемпіонів «Реал Мадрид» завдяки дублю Кріштіану Роналду переграв на виїзді «Баварію» з рахунком 2-1. Перший тайм проходив з помітною перевагою господарів, які й відкрили рахунок в середині першого тайму - після подачі кутового відзначився Артуро Відаль. У самій кінцівці тайму суддя помилково призначив пенальті у ворота «вершкових», проте все той же Відаль пробив з точки вище воріт. На самому початку другої половини зустрічі Кріштіану Роналду зрівняв рахунок, а незабаром у «Баварії» був вилучений Хаві Мартінес, який отримав дві жовтих картки за три хвилини. Після цього Королівський клуб поступово прибрав ініціативу до своїх рук, однак відзначитися зумів лише одного разу - Кріштіану Роналду знову пробив Мануеля Нойєра, який провів відмінний матч і врятував свою команду ще від кількох неминучих голів.

Голи: Артуро Відаль 25 '(1-0), Кріштіану Роналду 47' (1-1), Кріштіану Роналду 77 '(1-2).

Нереалізований пенальті: Артуро Відаль 45 + 1 '.

«Баварія»: Мануель Нойер - Давид Алаба, Джером Боатенг, Хаві Мартінес, Філіп Лам - Тіаго Алькантара, Хабі Алонсо (Хуан Бернат 63 '), Артуро Відаль, Арьєн Роббен, Франк Рібері (Дуглас Коста 66') - Томас Мюллер (Кінгслі Коман 81 ').

«Реал Мадрид»: Кейлор Навас - Дані Карвахаль, Начо Фернандес, Серхіо Рамос, Марсело - Каземіро, Лука Модріч (Матео Ковачич 90 + 1 '), Тоні Кроос - Гарет Бейл (Марко Асенсио 59'), Карім Бензема (Хамес Родрігес 83 '), Кріштіану Роналду.

Запасні: Свен Ульрайх, Рафінья, Йозуа Кіммі, Ренату Саншеш - Кіко Касілья, Данило, Іско, Альваро Мората.

Тренери: Карло Анчелотті - Зінедін Зідан.

Арбітр: Нікола Ріццолі.

Попередження: Хабі Алонсо 47 ', Хаві Мартінес 58', Артуро Відаль 90 '- Тоні Кроос 44', Дані Карвахаль 45 '.

Вилучення: Хаві Мартінес 61 '(ЖК + ЖК).

12 квітня 2017. Мюнхен. «Альянц Арена».

Наступний матч: в суботу, 15 квітня, о 17:15 за московським часом «Реал Мадрид» зіграє на виїзді з «Спортингом» в матчі 32-го туру Ла Ліги.