Ліверпуль - Евертон - 1: 0 статистика і відео огляд матчу 14 туру чемпіонату Англії 2.12.2018

1. Орфографічна помилка в тексті:

2 грудня 2018, 20:37 Переглядів: 2 грудня 2018, 20:37 Переглядів:   Дивока Ориджа став справжнісіньким джокером Ліверпуля в матчі з Евертоном

Дивока Ориджа став справжнісіньким джокером "Ліверпуля" в матчі з "Евертоном". Фото AFP.

сьогодні в 17-му турі чемпіонату Англії відбулося знамените мерсисайдське дербі - матч "Ліверпуля" і "Евертона", перемогу в якому приніс удар джокера господарів - 23-річного бельгійського форварда Дивока Ориджа. Він вийшов на заміну на 84-й хвилині, а на 96-й став автором переможного гола, який дозволив "Ліверпулю" набрати 36 очок і продовжити погоню за "Манчестер Сіті" (38), який очолює турнірну таблицю. А "Евертон" (22) залишився на шостій сходинці поряд з "Манчестер Юнайтед".

В принципі, "Ліверпуль" заслужив цю перемогу. Підопічні Юргена Клоппа 57,7% часу володіли м'ячем, переграли суперника по ударам (16: 9), потраплянням у ворота (4: 3) і кутовим (8: 1). Але якби не Ориджа ...

Парадоксально, але герой мерсисайдського дербі лише в 14-му турі чемпіонату Англії провів перший матч в АПЛ. За весь сезон-2018/2019 Ориджа тільки вдруге зіграв за "Ліверпуль" - 6 листопада 11 хвилин в Лізі чемпіонів з "Црвеною Зіркою". Тепер у нього є підстави розраховувати на більш уважне ставлення до себе.

"Ліверпуль" - "Евертон" - 1: 0

Гол: Ориджа (90 + 6).

"Ліверпуль": Аліссон - Александер-Арнольд, Гомес, ван Дейк, Робертсон - Вейналдум, Фабіньо - Шачирі (Кейта, 71), Фірміно (Ориджа, 84), Мане - Салах (Старрідж, 75).

"Евертон": Пікфорд - Коулмен, Кін, Міна, Дінь - Уолкотт (Лукман, 63), Андре Гомеш, Гуйє, Бернард (Калверт-Льюин, 89) - Сігурдссон (Зума, 90 + 1) - Річарлісон.

Раніше ми писали, що Олександр Зінченко отримав високу оцінку за матч "Манчестер Сіті" - "Борнмут" , В якому він почав гольову атаку і отримав травму.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "" Ліверпуль "в овертаймі вирвав перемогу у" Евертона "завдяки джокеру". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"