цею материал Доступний по-русски

"Червоні" випереджають головного конкурента - "Манчестер Сіті" - на 7 очок.

Червоні випереджають головного конкурента - Манчестер Сіті - на 7 очок

"Ліверпуль" - "Ньюкасл" - 4: 0 / REUTERS

Перший м'яч був забитий на 11-й хвилині - Деян Ловрен після розіграшу кутового потужним ударом пробив під поперечину і відкрив рахунок.

Ще три голи "Ліверпуль" забив після перерви. Спочатку Мохамед Салах реалізував пенальті, який сам і заробив. На 80-й хвилині Шакірі замкнув простріл Олександр-Арнолда. Крапку в матчі поставив Фабіньо, який замкнув подачу з кутового на 85-й хвилині.

Перемога дозволила "Ліверпулю" завершити перше коло без поразок в чемпіонаті Англії. А після черговий осічки "Ман Сіті" - на цей раз в матчі з "Лестером" (1: 2) - перевага "Червоних" над "городянами" зросла до 7 очок. На другому місці - "Тоттенхем" (45 очок), який сьогодні не залишив шансів "Борнмут" (5: 0).