М'яч-шедевр: Кріштіану Роналду забив «Ювентусу» з висоти 223 сантиметри (фото)

Футбольний світ продовжує обговорювати шедевральний м'яч, який в гостьовому поєдинку Ліги чемпіонів "забив у ворота« Ювентуса »форвард« Реала »Кріштіану Роналду (нагадаю, в гостьовому матчі ¼ фіналу мадридці розгромили суперника - 3: 0).

На 64-й хвилині досвідчений голкіпер італійців Джанлуїджі Буффон (за 23 роки кар'єри частіше ніж Кріштіану Роналду - дев'ять разів - йому не забивав жоден футболіст!) Лише безпорадно спостерігав, як португалець шикарним ударом через себе відправив м'яч сітку. Уже відомо, що лідер атак «Реала», зростання якого 187 сантиметрів, забив з висоти ... 2 метри 23 сантиметри.

«Другий м'яч Роналду немов з Playstation», - визнав після матчу захисник «Ювентуса» Андреа Барцальї.

«Кріштіану Роналду може залишати Землю і починати грати з марсіанами. Тут він уже зробив все, що можливо », - написав у« Твіттері »колишній захисник« Реала »Альваро Арбелоа.

Відео голу дивіться тут .

Відзначимо, що особистий рекорд в Лізі чемпіонів за цим показником Роналду встановив в 2013 році, коли направив м'яч в сітку «Манчестер Юнайтед» з висоти 2 метри 93 сантиметри. Тільки тоді він забив Не робіть цього ногою, як в Турині, а головою.

Нагадаємо, що всього в дев'яти іграх поточного розіграшу на рахунку португальця 14 (!) М'ячів. На один гол він витрачає менше всіх - в середньому 61 ​​хвилину. На другому місці за цим показником нападник «Севільї» Віссам Бен-Йедер (75 хвилин).

І ще один факт: в Турині Кріштіану Роналду забив свій 22-й м'яч у ¼ фіналу Ліги чемпіонів. Це більше, ніж у «Ювентуса» на цій стадії турніру за всю історію.

раніше « ФАКТИ »Повідомляли, що в чемпіонаті Туреччини забитий шикарний гол з центру поля.