Манчестер Сіті - Базель - 1: 2 відео голів та огляд матчу 07.03.2018

1. Орфографічна помилка в тексті:

8 березня 2018, 00:24 Переглядів: 8 березня 2018, 00:24 Переглядів:   Футболісти і вболівальники Базеля залишилися задоволені

Футболісти і вболівальники "Базеля" залишилися задоволені. Фото AFP.

Поєдинок у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів в Манчестері завершився так, що залишив задоволеними футболістів і уболівальників двох клубів. "Манчестер Сіті" після виїзної перемоги з рахунком 4: 0 вийшов в чвертьфінал турніру, а "Базель" зумів перемогти 2: 1 в матчі-відповіді .

Весь матч у складі лідерів чемпіонату Англії відіграв український футболіст Олександр Зінченко, якого головний тренер "Манчестер Сіті" використовує на лівому фланзі захисту.

"Сіті" вийшов вперед вже на восьмій хвилині матчу - відзначився 20-річний бразильський нападник Габріель Жезус. Не минуло й десяти хвилин, як норвезький футболіст марокканського походження Мохамед Ельюнуссі рахунок зрівняв. Ну а вирішальний м'яч на 71-й хвилині забив Міхаель Ланг.

Свого суперника по чвертьфіналу Зінченко і "Манчестер Сіті" дізнаються 16 березня, коли в швейцарському Ньоні пройде церемонія жеребкування цієї стадії турніру.

У паралельному матчі в середу "Ювентус" на виїзді здобув вольову перемогу над "Тоттенхемом" з рахунком 2: 1 і пробився до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Після першого тайму "Юве" програвав 0: 1.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Відеоогляд матчу" Манчестер Сіті "-" Базель "- 1: 2". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"