Маркос Пізеллі визнаний кращим футболістом Вірменії

1. Орфографічна помилка в тексті:

24 грудня 2018, 11:29 Переглядів: 24 грудня 2018, 11:29 Переглядів:   Пізеллі з нагородою

Пізеллі з нагородою. Фото Instagram.

Офіційний сайт Федерації футболу Вірменії оприлюднила результати голосування за кращого футболіста країни. 191 бал набрав гравець "Актобе" і збірної Вірменії Маркос Пізеллі, у другого в списку Генріха Мхітаряна - 119 балів. Відзначимо, що раніше обидва гравці захищали кольори донецького "Металурга" в українській Прем'єр-лізі.

Таким чином, вперше з 2011 року не вдалося перемогти Мхітаряну, який ставав кращим 8 разів (рекорд). Хавбек лондонського "Арсеналу" був найкращим футболістом країни починаючи з 2009 року, з перервою на 2010. Тоді найкращим став ще один екс-гравець донецьких "металургів" Карлен Мкртчян, в той час грав за "Пюнік".

Раніше ми писали, що екс-гравець "Шахтаря" Фернандіньо боїться виступати за збірну Бразилії . Футболіст попросив не викликати його на матчі національної команди. Справа в тому, що Фернандіньо отримав погрози після того, як забив гол у свої ворота в чвертьфінальному матчі чемпіонату світу 2018 року. Збірна Бразилії тоді програла Бельгії і змушена була покинути мундіаль.