MG планує посісти перше місце в перегонах ВТСС 2014 року

Завершився 2013-й гоночний рік для учасників чемпіонату Великобританії з шосейно-кільцевих автогонок в класі туринг (BTCC)

Завершився 2013-й гоночний рік для учасників чемпіонату Великобританії з шосейно-кільцевих автогонок в класі туринг (BTCC). За підсумками, в загальному заліку команда «MG KX Momentum Racing» показала відмінний результат, ставши срібним призером змагань. Але такий результат далеко не межа для команди MG. У 2014 році спортсмени мають намір поліпшити свій результат, завоювавши золото BTCC. Для цього вони планують в зимовий період активно готується до наступних перегонів, а також удосконалити свій гоночний MG.

У минулі роки MG тричі ставав переможцем BTCC, тому в 2014 році Джейсон Плато і Сем Тордофф рішуче налаштовані повернути MG статус переможця. Нагадаємо, що британський чемпіонат з шосейно-кільцевих автогонок в класі туринг (BTCC) традиційно складається з 10 етапів по три гонки в кожному. В кінцевому підсумку, щоб стати переможцем Чемпіонату потрібно провести 30 гонок, які проходять в різних частинах Англії.

В кінцевому підсумку, щоб стати переможцем Чемпіонату потрібно провести 30 гонок, які проходять в різних частинах Англії

В цьому році гонки BTCC стали для MG найвдалішими з моменту повернення в спорт і в черговий раз підтвердили, що автомобілі MG зберегли свою міць і спортивний дух! Високий результат - також заслуга талановитих і професійних гонщиків - досвідченого Джейсона Плато, яка зробила переможний дубль у фінальному етапі гонок і молодого перспективного Сема Тордофф, який намагається ні в чому не поступатися своєму старшому колезі по команді.

У фінальному етапі Джейсон Плато в перших двох заїздах був лідером, нікому не поступившись першою позицією, що зміцнило позиції лідера команди MG і в особистому заліку він посів 3 місце. Сем Тордофф також показав відмінні результати, за підсумками змагання зайнявши в особистому заліку 6 позицію. Сем Toрдофф є одним з наймолодших гонщиків, йому всього 24 роки, при цьому у нього значний досвід в гонках, адже він бере участь в них з 10 років.

Після змагань Джейсон Плато сказав: «Звичайно, мені хотілося б показати ще більш високий результат в третьому заїзді фіналу, але умови були складні, тому в повному обсязі не вдалося повторити успіх перших двох гонок фінального заїзду. Але попереду нас чекає зима і до наступних гонок достатньо часу, щоб удосконалити автомобіль, збільшивши його можливості і підготується до того, щоб виграти змагання у 2014 році! »

Команда «MG KX Momentum Racing Team» буде самовіддано працювати протягом зимових місяців, щоб повернутися на змагання в ще кращій формі і отримати чемпіонський титул в 2014 році.

Детальніше про автомобілі, фінансових програмах придбання, страхування на сайті www.mgauto.com.ua або за телефоном інформаційної лінії: 0-800-500-205 (безкоштовно з усіх стаціонарних телефонів України).